Follow by Email

30 Kasım 2012 Cuma

Mendilci kız


Mendilci kız

Kırmızı ışıkta durduğumda bir kol içeri uzandı.16-18 yaşlarında bir kız arsızca mendil satıyordu.Normalde "hayır !" der camı kapatırdım ama yapmadım.Aklımda gideceğim yeri nasıl bulacağım vardı. Kıza günde kaç mendil sattığını sordum,"100-120"cevabını aldım.Elimdeki adres yazılı kağıdı gösterdim,"biliyor musun ?"dedim.Biliyormuş,"beni götürürsen sana 50 mendil parası veririm,güneşte pişmemiş olursun"dedim.Hemen yana geçip kapıyı açtı,oturdu.Camları kapatıp klimayı açtım. Biraz ilerledikten sonra "10 mendil parası kazanmak ister misin?" dedim.Kabul edince elini tuttum,sikime götürdüm,biraz okşa dedim.parayı verince okşamaya başladı,öyle değil,fermuarımı açacaksın dedim.Az sonra küçücük elleri sikimi sıvazlıyordu ve ben kudurmuştum.Trafiğin kilitlenmesinden ve camlardaki filmden cesaret bulup,"yalar ve ağzına alırsan sana 20 mendil daha" deyip parayı eline sıkıştırdım.İkiletmeden eğildi yalmaya başladı,taş gibi olmuş yarrağım sıcacık dil darbeleriyle ıslanmıştı,başını dudakları arasında gezdiriyordu,araladığı dudakları arasına önce başı kaydı,sonra yavaş yavaş gövdesi,ürkekliği geçmiş,garip sesler çıkararak ağzına sokup çıkarıyor,tükrüğüyle sıvazlıyordu ve sikim tümüyle ağzına girip çıkıyordu.Trafik açılınca toparlandık. "Tenha bir yerde devam edelim" dedim itiraz etmedi.
Bildiğim bir pansiyonun önüne çektim.Kafesine oturduk,"sen ne istersen ye iç,ben geliyorum "deyip resepsiyondan bir oda açtırdım.Bir de yanındaki butikten kıza giyecek birşeyler aldım.Baktım yaş pastayla kola içiyordu. Bitirince "bak sana ne aldım" deyip aldıklarımı gösterdim.Sevindi,hadi giy bunları deyip odanın anahtarını verdim."sen git,ben 5 dakika sonra gelirim "dedim. Gitti,az sonra da ben...odaya girdiğimde,giyinmişti.beyenmiş olmalı ki boynuma sarıldı.Yatağın kenarına oturduk.Şimdi de sıra bende dedim,elimi amına attım.Donunun üstünden dakikalarca okşadım,ıslanmaya,soluğu hızlanmaya başlamıştı.Donunu usulca sıyırmama itiraz etmedi.artı küçücük amı ortadaydı.Yeni yeni tüylenmeye başlamıştı,dolgun am dudaklarını aralayıp klitorisini okşamaya başladım,inliyordu.Pespembe yarığı aralanmaya başlamıştı,daha fazla dayanamayıp başımı bu küçücük ama dayadım.Emdikçe kesik kesik çığlıklar atıyordu,dilim amdudakları arasında aşağı yukarı yaptıkça kalçasını kaldırıyor,amını ağzıma dayıyordu.Amı vıcık vıcık olmuştu.Dilim girişini zorladıkça kalçaları yatağı dövüyordu. Kaçacak,itiraz edecek durumu kalmamıştı,çaktırmadan ben de pantolunumu çıkarmıştım.sikim çoktan hazırdı.Elmle okşamamı sürdürüp dizim üstünde doğruldum.Bir elimle taş gibi olmuş yarrağımı kavrayıp vıcık vıcık am dudakları arasında gezdirmeye başladım.Bacaklarını öyle bir açmıştı ki sikilmeye hazırım diyordu sanki.Daha fazla dayanamayıp usulca abandım.O alev gibi daracık girişe öne başı gömüldü,ağzından bir ıııh çıktığında ise dibie kadar içindeydim.Biraz bekleyip usul usul gidip gelmeye başladım,bacaklarını belime dolamış,girip çıkmamı kolaylaştırıyordu adeta.. İnleme başladı,sonra da zevk çığlıkları atmaya..Birden kasıldı kaldı,Küçücük amının çeperleri titriyordu,orgazmı yaşamıştı.Az sora ben de içinden usulca çekip göbeğini fışkırttım döllerimi.Amının dudakları arasından çok az bir pembelik akmıştı,onu da çaktırmadan sildim ve olanca ağırlığımla östüne bıraktım kendimi..

olgunhaydar06@hotmail.com eklemek isteyen ekleyebilir

BEN VE GENC ÇİFT


BEN VE GENC ÇİFT

yıllarca seks ilişkilerim yoğun geçti. karımla olan ilişkilerimde seksi çoğu zaman en uç noktalarda yaşamışızdır. Oda ben gibi arzu ve istekle dolu seks konusunda. Her ikimizde yaşımıza göre oldukça bakımlı vücut ölçülerine sahibiz. Bununlada gurur duyarız. Anlatmak istediğim başımdan geçen hikayem kendimle ilgili olan kısmı.


Başlıktada belirttiğim gibi yarım asırı geride bıraktım. Olgunluğun doruklarında,bu yaşımda bile seks hayatımdan asla taviz vermedim. Yeni tanıştığım,fakat kısa zamanda oldukça kaynaşıp,anlaştığım benden 18 yaş küçük arkadaşımla çok sık beraber olmaya başlamıştık. Arkadaşım beni çok zaman gündüz vakti evine davet eder fakat ben kabul etmezdim. Nedeni malum yalnız erkek olarak aile arasına girmek istemediğimden. Yine birgün böylebir ısrara maruz kaldım.


Arkadaşım ısrarla hem sohbet edip,hemde biriki duble atalım diye oldukça yoğunbir şekilde ısrar edince kabul etmek zorunda kaldım ve evlerine gittik. Kapıyı açan karısıyla beni tanıştırdığında daha önce bahsetmiştim (. Haydar. ) dedi. Herhangibir şekilde yanlış düşünmem mümkün değil. Düşünmedimde. çünki karşımda 30 yaşında, son derece düzgün fiziğinin altında şalvarı Oldukça mazbut bir ev hanımı,ev haliyle ve mahçup,utangaç tavırlarıyla karşımda duruyor. Salonda arkadaşımla sohbet ederken karısıda sehbanın üzerine rakı soframızı hazırladı.


Yedik içtik,ordan burdan sohbet muhabbet derken akşamın olduğunun farkına vardım ve müsade isteyip,evin hanımındanda rahatsız etmiş olacağımdan dolayı özür dileyerek ayrıldım. Hani sonraki günlerde . dışarda birlikte olduğumuzda arkadaşımla cinsellikle ilgili konular geçmiyor değil,elbette konuşuyoruz ama bu gayet normal her arkadaşın birbiriyle paylaşacağı türden konuşmalar. Bu şekilde aradan bir müddet zaman geçmişti ki arkadaşım beni yine evlerine davet etti.


Ben ne kadar ısrarcı şekilde karşı çıktıysamda neticede evlerine gittik. Yine aynı karşılaşma,biz arkadaşımla sohbet ediyoruz karısı bize hizmet ediyor. Evde çocuklar yok üçümüzüz. Arkadaşım konuyu ustaca yine sekse getirdi. Konuşuyoruz ama karısı odadan dışarı çıktığında. Bana seks filmi seyredip,seyretmediğimi,zevk alıp almadığımı. Seyretmek isteyip istemediğimi sorunca


ben hemen karşı çıktım,evde yalnız olmadığımızı ayıp olacağını söylediğimde,karısının sofranın eksiklerini temamladıktan sonra mutfakta işleri olduğunu ve salon kapısını kapatacağını söyledi. Bende sen bilirsin dedim. karısı odada işlerini bitirip çıktığında arkadaşım kapıyı arkadan kitleyip, cd yi yerlştirdi. Iki erkek arada tek bayanlı gurup seks seyretmeye başladık.


Arkadaşım pantolonun üstünden sikini sıvazlıyor,oynuyor,arada iç geçiriyor. Benimde rahat olmamı,rahat davranışlarda bulunmamı istiyor ve beni rahatlatmaya çalışıyordu. Elbette bu benim için pek kolay değil,çünki ilk defa başıma böylebirşey geliyor. Bir yandan heyecanımı belli etmemeye çalışırken,bir yandan neler olup bittiğinin hesabını yapmaya çalışıyordum ki arkadaşım


avrupada kaldığı dönemlerde kendisininde bu şekilde başka bir erkek ve kendisinin birlikte yaşadığı kadınla birlikte yaptığı gurup seksi detaylarınca anlatmaya başladı. Hem anlatıyor hem sikini pantolonunun dışına çıkarmış okşuyor. Seyrettiğimiz filmden çok arkadaşımın birlikte yaşadığı kadınla ve yanlarındaki başka bir erkekle yaşamış oldukları seks, beni daha fazla etkileyip ,kendimden geçirmeye başlamıştı.


Tabiki tüm bunların farkında olan arkadaşım. ısrarcı şekilde daha rahat olmamı isteyip,hatta uzanıp pantolonumun fermuarını açmazmı. Temamen şoktaydım ve heyecanım doruktaydı. Temam deyip bende sikimi çıkarıp elime alıp okşamaya başladım. Zamanın nasıl geçtiğinin ve ne zaman akşamın olduğunun, havanın karardığının farkında değiliz. Bir taraftan kafaları çekiyoruz,bir taraftan arkadaşım anlatıyor.


Hiç ummadığım anda demezmiki karısı için şimdi gelse aramıza otursa ne güzel olmaz mı? Ne dersin gelsin mi?Demezmi. Kıpkırmızı olmuş suratımla dönüp ne yapacağımı bilmez bir şekilde; gelsin güzel olur dedim kısık sesle. Baktım benden oluru alan arkadaşımın gözlerinin içi parladı yerinden fırladı peki çağırayım dedi ve kalktı yerinden. Arkadaşım odadan çıkar çıkmaz bende bir telaş içinde hemen toparlandım.


Yanaklarım heyecandan yanıyor,ne yapacağımı nasıl davranacağımı. Açıkçası hiç ummadığım anda,ummadığım şekilde aldığım teklif beni şok etti. Toparlanmaya sakin olmaya çalışıyordum ama hiçte kolay değil. Beş dakika sonra arkadaşım odaya girdi temam gelecek dedi. Televizyonun karşısında arkadaşımla yan yana oturuyoruz. Kısabir sessizliğin sonrasında salonun kapısı açıldı ve arkadaşımın karısı kapıda göründü. Inanın ben normal kıyafetiyle gelip,aramıza oturup sohbet edecek ve neticesi malum düşünürken.


Kadın içine hiçbirşey giymemiş sadece üzerine derin yırtmaçlı pembe kombinezon . giymiş. Oda benden farksız kıpkırmızı bir surat, bize doğru yürürken ayaklarının titrediği ve birbirine dolaştığı bariz belli oluyordu. Ben daha kenarda olduğum için ayağa kalkıp kadının aramıza oturması için yer verdim. Rahatlaması için onada bir duble içki ikram ettik. Yine kısabir sessizliğin ardından,


arkadaşım hem karısını methetmeye hemde her konuda çok iyi anlaştıklarını,uyum içerisinde olduklarını,yıllardır birlikte özgürlüğün tadını çıkarmak isteyipte birtürlü uygun insanı,doğru insanı bulup bunu başaramadıklarını anlattı. ( daha önceki gelişimde meğer karısından benimle ilgili olur almış. )tüm bunları anlatırkende bir elini karısının omzuna, diğerini bacağının üzerine koymuş yavaş yavaş okşuyor. Elbette tüm bunları gören,anlatılanları dinleyen ben alev alev yanıyordum.


Daha fazla dayanamadım ve benden taraftaki bacağını dokunurcasına okşamaya başladım. Sanki kadını ikiye bölmüş gibiydik. Yarısı benim diğer yarısı arkadaşımın resmen paylaşıyorduk ve ben bunu ilk kez yaşıyor olmanın verdiği zevkin doruklarındaydım. Arkadaşımında benimde ellerimiz titriyordu karısını okşarken. Titrek ellerimle biraz daha yukarılara doğru okşamaya başladım. Bir yandanda zevkten taş gibi olmuş memelerini sanki emmiyor somurup yutuyordum.


Arkadaşımda karısının diğer memesini kendinden geçmiş yutuyordu. Ellerim apış arasında yeni agda yapılmış amının üstüne geldiğinde yarağımın zonkladığını hissediyordum. Parmaklarım yavaşça bızırına geldiğinde amının su ğibi olması,sularının bacaklarına doğru taşması beni kendimden temamen geçirdi ,hemen üzerindeki kombinezonu çıkarıp kenara attım. çekyatın üzerine sırtüstü yatırıp memelerine yapıştım. Hem emiyor hem okşuyordum.Arkadaşımın karısı sadece bana kalmıştı çünki arkadaşım karşıdaki koltuğa geçmiş yarağı elinde bizi seyrederek kendinden geçmiş vaziyette dudaklarını ısırarak otuzbir çekiyordu. Onu bu halde görmek beni dahada azdırdı. Artık arkadaşımın karısının amına başımı gömdüm ,amından akan sularını yalıyor,amının dudaklarını ve bızırını emiyordum. Altımda arkadaşımın karısı üstünde ben kıvranırken birtaraftanda pantolonumu ve kilotumu çıkardım. Tertemiz amcığa dil atarken,emerken kadında üzerimdekileri telaşla çıkarıp başımı amına iyice bastırdı. Sanki nefessiz kalıyordum.


Yukarı çıkıp memelerini aşağı inip amını emmek ne kadar zevkli yaşayanlar bilecektir. kadının altımda kıvranması zevkten inleyip çırpınmaları. Haykırışları aldığı zevk, onunla birlikte benide kendimden iyice geçirdi. Yarağımın damarlarının dışarı fırladığını hissediyorum. Haykırışlarını bastırmak için dudaklarına yapışıp emiyordum. Defalarca boşaldığını sanıyorum emdiğim menilerinden. Ilk orgazmını ağzıma boşalarak yaşadı kocasıyla birlikte. Ne benim nede onun dayanacak gücümüz kalmadı beni bacaklarının arasından yukarılara çekmeye başladı.


Memelerine yapıştım. çok zevk alıyordum memelerini emerek fırça çekmekten. Bacaklarıyla apış arasındaki yarağımı koparacakmış gibi sıkıştırıyordu. Tüm bunları seyrederken kocasının yaragıda tekrar kalkmış otuzbir çekiyor,oda böyle kendinden geçiyordu. Yarağım amın ateşinden ve kendi ateşinden yanıyor,ne kadar zamandır bu şekilde seviştiğimizi hatırlamıyorum ve dayanamayıp yarrağımı amına yerleştiriyorum.


Amı o kadar güzelki,o kadar güzel yarrağımı kavrayıp sıkıyorki anlatması zor yaşamak lazım. Bacaklarını belime dolayıp kendine çekerken bende sert sert vurdurarak uzun uzun boşaldığımı hatta üçümüzün birlikte boşaldığını hatırlıyorum. Epeycebir müddet yarrağım arkadaşımın karısının amında içiçe uzandık. Elbette anlatacak daha çok şeyler oldu. Evli arkadaşlar yazarsa paylaşırız

not    olgunhayda06r@hotmail.com

29 Kasım 2012 Perşembe

KARIMI ZORLA GÖTÜNDEN SİKTİM


 

Karımı ne zaman arkadan (götten) sikmek istesem şiddetle red eder, siktirmezdi. Bu isteğime engel olamıyordum, artık ne pahasına olursa olsun karımı arkadan yapacaktım. Bir plan yaptım ve uygulamaya koyuldum. Satın aldığım azdırıcı damlayı, sevişme gecemizde karımın kahvesi ile birlikte içtiği suyun içine 5-6 damla damlatıp, içmesini sağladım. Azdırıcının etkisini göstermesini beklemeye başlayıp, karımın yanına oturdum, yavaş yavaş okşamaya, saçlarıyla oynamaya başladım. Yarım saat kadar sonra, karım da artık benim üstümdekileri çıkartmaya, dudaklarımı öpmeye, emmeye başladı. Bende karımı soymaya başladım, önce badisini ve südyenini çıkarttım, serbest kalan memelerini emmeye başladım. Bir elimle amını okşuyor, yavaş hareketlerle parmaklıyordum...

Memelerinden göbeğine, ordan amına inip, emiyor, amına dilimi sokup karımı delirtiyorum. Bu şekilde 10-15 dakika kadar emdikten sonra, karım bana, “Hadi, kudurttun beni, gir artık!” demeye başladı. Fakat asıl şimdi başlıyordum, dilimi amından göt deliğine kaydırdım ve dillemeye, parmağımla oynamaya başladım. Karım her zaman, “Sakın oraya dokunma!” derdi, ama bu sefer sesini çıkartmadı. Ben bundan cesaret alıp parmağımı sokmaya başlayınca, “Hayır yapma!” dedi. Ben de, “Birşey yapmayacağım, sen kendini bana bırak karıcığım, tadını çıkart, gevşe!” dedim, bir yandan da parmağımı göt deliğinde hareket ettiriyordum. Karım ise sürekli, “Oramla oynamayı bırak da amımı sik!” diyordu.

“Tamam karıcığım!” diyerek, karımı yüzüstü yatırdım, göbeğinin altına iki yastık koyup, arkadan amına sikimi sürtmeye başladım. Karım, “Artık gir, dayanamıyorum!” demeye başlayınca sikimi tek hamlede amına soktum. Karım, “Ihhhh!” diye ses çıkarttı ve “Hadi devam!” diye inlemeye başladı. İlk defa bukadar ateşli sevişiyordu. Planım tam istediğim gibi devam ediyordu. Amına girip çıkarken, orta parmağımı iyice tükürükleyip göt deliğine tekrar sokmaya başladım, aynı anda iki deliğini de doldurmuştum. Karımın artık inlemeleri artmış, altımda zevkten kıvranıyordu. Parmağımı göt deliğinden çıkarttım ve daha önceden ayarladığım vazelini çaktırmadan elime alıp kapağını açtım, sikimi amından birden çıkartıp, vazelinden elime alıp sikime iyice sürdüm. Karım, “Neden çıkarttın? Sakın bitti deme, hadi devam et!” dedi...

Kafasını kaldırıp bana çevirecekken, ensesine eğilip öpmeye başladım ve “Tamam, şimdi tekrar içine girecem, gevşe, kendini bana bırak!” dedim ve götünün yanaklarını ayırıp göt deliğini ellemeye, vazelinli parmağımı götünün deliğine sokup çıkarttım. “Ne yapıyorsun? Orası olmaz!” dedi. “Tamam, ordan yapmayacağım!” dedim, ama yine de göt deliğine sikimi dayayıp ittirmeye başladım. “Hayır yapma!” demeye ve debelenmeye başladı. Fakat üstüne abanıp sikimi iyice ittirip götüne tamamını soktum. Karım birden tiz bir çığlık attı ve “Çıkart lütfen, yapma, acıyor!” diyordu. Bense yıllardır sikme özlemi çektiğim karımın götünü sikmeden bırakmayacaktım, ne pahasına olursa olsun. “Az bekle karıcığım, şimdi acısı geçecek, gevşe, zevk alacaksın!” diyerek biraz hareketsiz bekledim. Karım sürekli, “Hadi çık!” diye yalvarıyordu...

Ben artık yavaş yavaş hareketlenmeye başladım ve karımın götüne girip çıkıyordum. Karım da artık sesini kesmiş, işimi bitirmemi bekliyor gibiydi. Ama 3-4 dakika sonra artık o da kısık sesle inlemeye ve zevk almaya başlamıştı. Artık içim rahatlamıştı ve daha bir zevkle karımın götünü sikmeye başlamıştım. “Götünü sikmek çok zevkli oluyormuş karıcığım, bak artık sen de zevk alıyorsun, güzel değil mi canım?” dediğimde, “Evet canım, çok güzel, hadi devam et, götümün derinliklerine boşal!” demesi beni iyice azdırmış, elimi karımın amına atıp klitorisini okşayarak, sikimi götüne köküne kadar sokmaya başlamıştım. 2-3 dakika sonra artık dayanamadım ve son kez abanarak köküne kadar sokup götünün derinliklerine boşaldım. Artık ikimiz de bitmiştik. Sikimi karımın götünden çıkartmadan yan devrilip sarıldım ve öylece uzandık, sikim götünün içinde uyduk.

Sabah olduğunda karım bana sarılıp dudaklarımı öperek uyandırdı beni ve “Götüm de amım gibi artık senin, isteğin zaman sikeceksin, hadi tekrar götüme gir de, mahrum kaldığım bu zevki tadayım!” diyerek götünü döndü. Artık karımın hasta olduğum götünün derinlikleri de bundan sonra sikimin yuvası olmuştu.

 

ama artık sikemiyorum çok uzun süre oldu ayrılalı

50 YAŞINDAKİ HAYDAR AMCAYA VERDİM

                                      
                                         BUDA NERMİN AMA ŞİMDİ ÇOK DEGİŞTİ


Bunu nerminin agzından yazmak zorundayım ilk baştan ben yoktum yoksa yalan olur bu hikaye
 
 

Komşumuz Haydar amca ile Ankara’da birbirine oldukça yakın dublekslerde oturuyoruz. Evin tek kızıyım. 18 yaşındayım, ufak tefek (1.55 boyunda), 46 kilo, esmer, kalçalarım ve göğüslerim yuvarlak ve belirgin, okuldan eve evden okula giden sıradan bir öğrenciydim. Erkek arkadaşımla da aram iyiydi, bazen sinemaya gider, bazen de onlara gidip birbirimizi tanırdık :)) Vücutlarımıza dokunmak, öpüşmek ve oral seksin dışında başka birşey yapmıyorduk. Yani sikişmemiştim, çünkü o kocaman yarrağın içime girdiğini düşünmek beni ürkütürdü.

 

Yine bir gün erkek arkadaşımla sinemaya gittik. Geç kalmıştık, film başlamıştı, içerisi karanlık olduğundan bulduğumuz yere oturduk. Gözümüz karanlığa alışınca baktık ki, oturduğumuz o srada bizden başka oturan yok, tabi erkek arkadaşım fırsatı kaçırmadı ve dudaklarıma yumuldu. Elleri de boş durmuyor, bacaklarımı okşuyordu. Sonra kafasını eteğimin altına soktu ve tangamı kenara çekip amımı yalamaya başladı. Okadar zevk alıyordum ki, zevkten başım dönüyordu, inlememek için dudaklarımı ısırıyordum.

Kasılmaya ve titremeye başlamıştım, orgazm oluyordum ki, birden arkamdan birisi omzuma dokundu, korkuyla kafamı çevirince yerin dibine geçmiştim. Bu yan komşumuz
Haydar amcaydı. Haydar  amca 50 yaşında, yalnız yaşayan, oldukça yakışıklı, hoş sohbet bir adamdı. Eliyle sus işareti yaptı. Erkek arkadaşım etek altında amımı yalarken, Haydar amca da göğüslerimi okşamaya başlamıştı. Hem utançtan, hem korkudan, hem heyecandan, hemde zevkten sesimi bile çıkaramıyordum. Çok tahrik olmuştum, defalarca erkek arkadaşımın ağzına boşaldım. Daha sonra erkek arkadaşım eteğimin altından doğrulurken, o görmeden, Haydar amca elini çekti göğüslerimden. Erkek arkadaşım doğrulduktan sonra fermuarını açıp, sikini çıkardı, elime verdi ve yalamamı istedi. Eğildim yalamaya başladım. Az sonra erkek arkadaşım, “Arkadaki adam bize bakıyor!” dedi. Tanımıyordu ama Haydar amcayı kastediyordu. Ben de, “Boşver baksın, ne olacak!” diye fısıldadım. Derken erkek arkadaşım kasılarak boşaldı.

 


Film arası geldiğinde içecek birşeyler almak için sıra beklerken, erkek arkadaşım telefonunu açtı, mesaj var mı diye kontrol etmek için. Patronundan mesaj gelmiş, “Acil gitmem lazım, hadi çıkalım seni de eve bırakayım!” dedi. Ben
Haydar  amcanın ikinci yarıda yanıma gelmesini umarak, “Yok film güzel, sen git, ben seyredeceğim!” dedim. Erkek arkadaşım gider gitmez Ali Amca yanıma geldi, “Nermin birşey içermisin?” dedi. Beraber kola aldık ve içtik. Ben utandığım için kızarıp bozarıyordum. Gençlikte böyle şeyler olur, ben bile senin göğüslerini ellemeden duramadım, kusura bakma!” dedi. “Tamam ama, neolur bizimkilere söylemeyin  dedim. Haydar  Amca da gülerek, “Filmin ikinci yarısında yan yana oturursak, belki söylemem!” dedi...

Neyse içeri geçtik ve yan yana oturduk, film başladı.
Haydar amca pantolonun üstünden sikini okşuyordu, bacaklarıma diziyle dokunuyor, benden tepki almaya çalışıyordu. Derken fermuar sesi duydum, Haydar  Amca sikini dışarı çıkarmıştı. Bakmamaya çalışsam da, Haydar  amcanın siki erkek arkadaşımınkinin neredeyse iki katı büyük ve heybetliydi. Özellikle gövdesi kalın ve başı büyüktü. Elimden tutup elimi sikinin üzerine koydu,“Arkadaşına yaptığın gibi yap, beni boşalt tatlım!” dedi. Eğildim ağzımı sonuna kadar açtım, sikinin başı ancak ağzımın içindeydi. Dilimle sikinin o muhteşem başını yokluyor, alabildiğim kadar ağzımın içine almaya çalışıyordum. Ben onun sikini yalarken, o da elini arkamdan eteğimin altına soktu, götümü okşamaya başladı. Parmağını tangamın kenarından amıma getirdiğinde irkildim, “Bakireyim, yapma Haydar  amca!” diyebildim. “Tamam, kızlığına zarar vermeyeceğim, sadece amının balını akıtacağım küçüğüm!” dedi. Aradan 5-6 dakika geçtikten sonra hem amımın balını akıttı, hem de ağzıma yarım çay bardağını dolduracak kadar döl boca etti...

 


Filmin sonuna yaklaştığımızda toparlandık.
Haydar amca beni arabasıyla eve bıraktı. Arabada hiç konuşmadık. Babam evin önündeydi,  Haydar Amca ve babam ayaküstü sohbet ederken ben eve girdim. Üst kattaki odama çıktım. Üstümü değiştiryordum ki, camdan gördüm, Ali amca da evine gitmişti. Benim odanın tam karşısındaki odadaydı, bana el salladı, ben de ona salladım. Binalarımızın arası 5-6 metre anca vardı ve pencerelerimizin konumu itibariyle bizi birbirimizden başkası görmezdi. Kapımı kilitledim, pencerenin kenarına iyice yaklaşıp soyunmaya başladım. O da bana bakarak soyunuyordu. Karşılıklı çırılçıplak kalınca, Ali amca yarrağını bana göstererek 31 çekmeye başladı. Ben de ona bakarak göğüslerimi ve amımı okşuyordum. Ali amca döllerini penceresinin camına fışkırtırken ben de amımı okşayarak orgazm oldum. Sonra ben duş alıp yemeğe indim...

Yemekte babam annemle memleketimiz olan Balıkesire acil gitmeleri gerektiğini,
Haydar Beyle bunu konuştuklarını, 5 gün bana göz kulak olacağını söyledi. Benim ağzım kulaklarıma varacaktı, ama belli etmedim ve “Ya baba gitmeseniz...” falan dedim. O akşam bizimkiler yola çıktılar. Onlar gittikten sonra ben hemen odama çıkıp eteğimi ve sütyenimi çıkardım, sadece tişört ve tanga külotla aşağı salona indim. Haydar  amcanın geleceğini umuyordum. Ve 5 dakika sonra Haydar  amca bizim zili çaldı. Kapıyı açtım. Göğüs uçlarım tişörtten fırlayacak gibi duruyorlardı. Haydar amca da eşofmanıyla gelmişti. Salona geçtik. “Seni bana emanet ettiler, ben de emanete bakmaya geldim!” diyerek güldü. Çok güçlüydü, her halde boyu 1.70’in üstündedir, kilosu da 70-75 vardı. Önce koltukta uzunca öpüştük. Sonra bir çırpıda tişörtümü ve külotumu çıkarttı. Kendisi de çırılçıplak kalınca beni kucağına aldı ayağa kalktı. Ayakta, ayaklarım onun beline, kollarım boynuna dolanmış vaziyette öpüşüyorduk, birbirimizin dudaklarını emiyorduk. Amım tam sikinin üstündeydi, ben ileri geri salındıkça, sikinin başı da ıslanan amımın dudakları arasında ileri geri kayıyordu...

 

Aldığım zevk inanılmazdı, sikine sürtünerek orgazm olmuştum ve amımın suları akıyordu. Fakat yanlışlıkla siki amıma girecek ve kızlığım bozulacak diye de çok korkuyordum. Bu endişemi anlamış olmalı ki, “Kokrmana gerek yok, kızlığına dokunmayacağımı daha önce de söylemiştim!” dedi ve beni kucağından indirerek kanepeye oturttu, bacaklarımı aralayıp amıma yumuldu ve yalamaya başladı. Beni titremeler kasılmalar sarmış,saçını asılarak ağzını amıma iyice bastırıyordum. Derken birden pozisyon değiştirdi ve 69 olduk. Artık o benim amımı yalarken, ben de onun kocaman yarağını yalıyordum. Erkek arkadaşımla da birbirimize oral seks yapmıştık, ama 69’u ilk defa yapıyordum ve bu daha zevkliydi. Üstelik
Haydar  amca amımı dillerken, aynı zamanda da götümü parmaklıyordu. Resmen uçuyordum...

Sonra beni kanepeye yüz üstü uzattı, sırtıma uzanır gibi arkama geçti ve omuzbaşlarımı, ensemi öperek, kulağıma,“Şimdi seni arkandan yapacağım, korkma fazla acıtmayacağım, yanımda özel krem getirdim, tamam mı tatlım?” dedi. Heyecandan kurumuş dudaklarımdan belli belirsiz bir “Tamam!” kelimesi çıktı. Beni dörtayak pozisyonuna getirerek, eşofmanın cebinden aldığı kremle önce kocaman sikini kremledi. Sonra götümün deliğine sürdü ve ilk önce bir, sonra iki parmağı ile göt deliğimi genişletti. Daha sonra o kocaman sikinin mantar başını götüme dayadı, ama ben kendimi kastığım için sokamıyordu. “Kendini kasarsan çok acır, rahat ol, gevşe biraz!” dedi. Ben korksam da, artık bu saatten sonra dönüş yoktu ve o yarrağı götüme istiyordum...

Kendimi serbest bırakınca, birden başı Löp! diye götüme girdi. Gözümden yaş geldi, götümün deliği yanıyordu. Siki  kalındı. Bir süre hiç kıpırdamadı, öylece kaldı arkamda, elini de önüme atıp amıma okşamaya başladı. Amımı okşarken aldığım zevkten götümün acısını hissetmiyordum bile. Ve yavaş yavaş kalanını da soktu götüme ve omuzlarımdan asılarak iyice kenetlendi bana. Altında kaybolmuştum. Götümde sikinin damarlarını bile hissediyordum. “Hepsi bukadardı, köküne kadar aldın tatlım, bundan sonrası çok zevkli!” diyerek sikini götümde hafif hafif oynatmaya başladı. Gerçekten de götümde kocaman yarrağın kımıldaması çok zevkliydi, ben de başladım götümü oynatmaya, hafif ileri gidip, geri vuruyordum götümü kasıklarına. Götüm iyice alışıp acı büyük bir oranda kaybolunca, artık yarrağı da tren pistonu gibi götüme girip çıkıyordu. Hele götümü sikerken amımı da okşaması vardı ya, Tanrım böyle zevkli birşey olamazdı!

Herhalde yarım saatten fazla sikti götümü ve sonunda götümün içine boşaldı. Ilık ılık boşaldığını hissetmek manyak birşeydi. Yarağını götümden çıkarmadan, beni çiş yaptırır gibi kucağına alıp banyoya götürdü. Küvetin içine girdiğimizde yarrağını götümden çıkarmasıyla, götümden osurukla birlikte döller püskürdü küvete. Beni küvete indirdiğinde (elimde olmadan da olsa osurduğum için) çok utanmıştım ve yüzüne bakamıyordum. Çenemden tutup başımı yukarı kaldırdı ve “Bunda utanılacak birşey yok tatlım, götten sikişirken osurmak gayet doğal!” diyerek dudaklarımdan öptü. Duşun suyunu ılık açıp beni ve kendini güzelce yıkadı. Götümü ve sikini sabunlayıp köpükledikten sonra küvete oturdu ve “Hadi tatlım, bu sefer kendin al arkana! Kumada sende!” diyerek yarrağını dik tuttu. Ben de yarrağın üzerine çöküp, başını götümün ağzına yerleştirdim ve yavaşça oturmaya başladım. Bu sefer çok acımamıştı ve sabunlu olduğundan olsa çok kolay girmişti...

Hepsini aldıktan sonra kalkıp oturmaya başladım. Artık zıplıyordum ve o koca yarrak götümde bir kayboluyor, bir görünüyordu.
Haydar amca da iki eliyle belimden tutmuş oturup kalkmama yardım ediyor, bazen beni kendine iyice hızla çekiyor, yarrağını götümde oynatıp tekrar zıplatıyordu. Okadar zevkliydi ki, bazen çok hızlı zıplıyordum ve yarrağı götümden tamamen çıkıyor, hemen geri yerleştirip zıplamaya devam ediyordum. Bazen de Ali amca pırtıp çıkan yarrağını götüme yerleştiriyordu. Bu pırtmaların birinde artık nasıl olduysa, ben geri götüme yerleştirirken, Haydar amca beni aniden kucağına çekince, amım o ana kadar yaşamadığı acıyı tattı. O koca yarrak bir anda amımın dibini bulmuştu. “Eyvahhh kızlığım gitti!” diye bağırdım...

Haydar amca da birden irkildi ve beni üzerinden kaldırdı. Kanlı sikini görünce hiç şüphem kalmadı ve “Ben ne bok yiyecem şimdi, beni artık kim alır bu halimle!” diyerek ağlamaya başladım. Haydar  amca beni teskin ediyor, “Ağlama tatlım, olan oldu birkere, yapılacak birşey yok, hem dünyanın sonu değil ya, üzülecek birşey yok bunda, seni bakire değilsin diye almayacak adamın taa amına koyayım!” diyordu. Amımı ve sikine bulaşan kanları güzelce yıkadıktan ve kurulandıktan sonra, beni kucaklayıp odama götürdü. Yatağıma uzatıp, “Artık hiçbir engel kalmadı, tadını çıkaralım!” diyerek üzerime yattı ve kaldığı yerden devam etti, bu sefer amımı sikiyordu. Milim milim her santimi içimi yarıyordu, zevkten deliriyordum...

Haydar  amca beş gün evin her yerinde beni amdan götten sikti. Hayret ettiğim şey, yaşlı olmasına rağmen bu kadar iyi sikişmesiydi. O ara okula gidememiştim, hocaları ve erkek arkadaşımı arayıp hasta olduğumu söyledim. Erkek arkadaşım da, “Eve geleyim sana bakayım!” dedi, ama ben istemedim, çünkü benim bakıcım vardı :))

Herkese zevk dolu sikişli günler diliyorum! Zayıf, ince belli, 1.55 boyunda, esmer, ufak tefek, dolgun kalçalı, güzel göğüslü kızlardan hoşlanıyorsanız, beni siktiğiniz hayal edip, her yerime boşalın

CİLVELİ AZGIN KIZ


 

Bir gün işyeri komşumuzun mağazasına pantolon almaya gitmiştim.Mağazada sadece memeleri yeni tomurcuklanmaya başlamış kısa saçlı esmer güzeli bir kız vardı.Pantolonlara bakarken bir yandan da kızla çene çalıyorduk.. haydar amca öğleden sonra okuldan çıkınca ona yardım ettiğini söyledi. Kaça gidiyorsun diye sordum, lise1 e 16 yaşındayım ben dedi.  Hadi canım ordan daha küçük gösteriyorsun sen taş çatlasın 15 yaşındasın dedim.Ben öyle söyleyince kızdı,poposunu kıvıra kıvıra kazakların olduğu bölüme gitti..Nihayet birkaç pantolon denedikten sonra birinde karar kıldım fakat rahatlıkla kapattığım fermuar bir türlü açılmıyordu,koparmaktan korktuğum için kızı çağırdım,koparsa en azından onun yanında kopsun diye düşündüm.Esmer çıtır yanıma geldiğinde benim fermuarla savaşımı görünce,dur birde ben deneyeyim dedi ve önümde dizlerinin üzerine çöküp fermuarı kurcalamaya başladı.O fermuarla uğraştıkça benim alette gittikçe büyüyordu ama kızın umurunda değildi fermuarı açmaya çalışıyordu.Ve en sonunda başardı,fermuarı açtı,ama o gün içime külot giymediğim için zaten kazık gibi olmuş aletim aniden dışarı çıkıverdi. küçük kızda bende bir an için donakaldık.İlk toparlanan ben oldum,kızı diz çökmüş aletime bakarken görünce elimle kafasını ensesinden tutarak hafifçe aletime doğru çektim,kız hiç itiraz etmeyince aletimi hafif hafif dudaklarına değdirmeye başladım.Fazla değil 5-6 saniye sonra küçük kız sikimi öyle iştahlı emmeye başladı ki uzun zamandır sik yalama konusunda fantazi kurduğu belliydi.Bu şekilde yaklaşık 5 dakika emdi kız aletimi,iyiki bu arada mağazaya müşteri gelmiyordu. Ben aleti ağzından çekince küçük kız elinden şekeri alınmış gibi yüzüme bakınca ona kapıyı işaret ederek kilitle öyle gel dedim.Koşa koşa kapıyı kilitleyip kabine yanıma geldi,çıtırın gözü hala aletimdeydi tekrar yalamak istiyordu belli ki tadına doyamamıştı küçük orospu.Ona, bak şimdi daha zevkli bir şey yapacağız deyince gözleri parladı,bir yandan üzerindekileri yavaş yavaş soyuyor bir yandan da öpüp kokluyordum,yeni tomurcuklanan memeleri şahaneydi,insanın meme uçlarını ağzında akide şekeri gibi eritesi geliyordu,.Yalaya,yalaya memelerden yavaş yavaş göbeğine oradan yeni kıllanmaya başlamış mis gibi amına indim.Minik bal kutusuna dilimi değdirdikçe irkiliyor zevkten ve heyecandan zangır zangır titriyordu.Küçük kızın amını götünü doya doya yaladım,kaymak gibi amı vardı küçük orospunun.Hele ben amına her dil darbesi atışımda kalçalarını oynatışı ve ağzıma amını daha da bastırması yokmu beni deli ediyordu.Minik orospu ben amını götünü yalarken defalarca orgazm oldu,küçük amının salgıladığı bütün sıvıları zevkle yalayıp yuttum.Artık sıra bana gelmişti,çöktüğüm yerden yavaşça doğrulurken küçük orospum ne yapmak istediğimi anlamış,ben ayağa kalkarken o aşağıya çökerek sikimi ağzına alıp yalamaya başlamıştı bile,bu durum fazla devam edemedi çünkü iyice dolmuştum.Minik orospum sikimi taşağımı öyle iştahlı öyle güzel emiyordu ki döllerim bir an önce fışkırmak için sikimin bütün kılcal damarlarını zorluyordu. Tam orgazm olacağım zaman sikimi küçük kızın dolgun dudaklı ağzından çekip yüzüne doğru tuttum,yüzüne öyle şiddetli boşaldım ki spermlerimin tazyiğinden gözlerini kapadı,döllerim bütün yüzünü kaplamış çenesinden aşağı sızıyordu.Küçük orospu mu ayağa kaldırıp spermlerimle kaplanan dolgun dudaklarını elbisemin koluyla silip derin bir fransız öpücüğü kondurduktan sonra pantolon için bir yüzlük bırakıp arkama bile bakmadan oradan çıkıp gittim.Onu sık sık yolda veya mağazanın önünde görürüm ama yüz vermem,Evet çıtırlar,yaşadığım anımdaki küçük orospu gibi amınızı götünüzü bana yalatmak isterseniz

mailim olgunhaydar06@hotmail.com

CEMİLEDEN SONRA BALDIZIMI


 Adım haydar ankarada yaşıyorum  50yaşındayım eşimden ayrı yaşıyorum çünkü anlaşamıyoruz yani şiddetli gecimsizlik var   ve ayrıca 35 yıllık evliyim çocuk yaşta evlendirildim anlayacagınız

Hikayeme gelince ben ayrı yaşamaya başladıktan sonra abazalıgım üzerimde tabii saga sola gider içki içer arkadaşlarla sohbetler yaparım ha bu arada ben düğün salonu işletiyorum yani anlayacagınız kadından yana da fazla sıkıntım yoktu çogu zaman günü birlik ilişkiler yaşadım ama bir tanesi vardı beni bırakmak istemiyordu adı Cemile onun amacıda evinin günlük giderlerini benden koparmaktı ben nazlandıkca üzerime gelir salonun gelin odasında işi bitirirdik

Gel zaman git zaman derken kocasıyla tanıştırdı beni bu arada ismide cemile arkadaşın aynı zamanda sanatcılık yapıyor kocasının ismide kadir oturduk sohbet ettik salonun terasında içkilerimizi içtik kafa güzel olunca evlerine davet ettiler ben bu gün işim var başka zaman hemde kafamız güzel oldu içkili bir şekilde evde rahatsızlık vermek istemedim vedalaşıp ayrıldık

Ardan bir hafta falan gecti kadir yanıma geldi çay falan içtik   benden biraz borç para istedi kabul ettim verdim ertesi gün cemile yanıma geldi biraz sohbetten sonra kadire neden para verdin o kumar oynuyor içki içer para verme ona dedi bende tamam bir daha vermem olur dedim ve yine aynı şekilde gelin odasında işimizi bitirdik biraz daha oturdu ve sonra gitti

Salonda düğün vardı cemileninde programı var o gün kacası ile gelmişlerdi son sahnede cemilenin programı yaptı geldiler müdüriyete oturdular sohbet falan derken konuyu içkiye getirdiler ben düğün oldugu zaman düğün bitene kadar alkol almam kadir abi akşama eve davetlisin bu gün güzel bir muhabbet edelim şöyle dedi vakit geç olur gerek yok falan dedimsede cemile ısrar edince tamam salonu kapatalım sonra gecelim dedik biz gidelim hazırlık yapalım sen kapayınca gelirsin olurmu dediler bende olur ama adresi bilmiyorum adresi tarif ettiler oraya yaklaşınca ara ben seni alırım dedi kadir Ok o zaman telefonumu bekleyin dedim ve ayrıldık

Bir saat kadar salonda bekledim salonun boşalmasını ve tamizlik yapılmasın bekledim ve salondan ayrıldım eve yaklaşınca ben buradayım geliyormusun kadir dedim ve iki dakika sonra yanıma geldi eve gittik ama ben giderken hazırlıklı gitmiştim yani rakı yiyecek sebze meyva her şeyden almıştım bunları indirdim abi neden aldın evde vardı zaten dedi olsun fazla mal göz çıkarmaz lazım olur dedim ve taşıdık ama rakının birisini arabada bıraktım eve gectik işte Allah ne verdiyse yedik içmeye başladık ama ben bu arada cekiniyordum tuzak falan olmasın diye kadir kumarbazın alkoligin teki her şey beklenir böylelerinden bu arada biz bir adet yüzlük rakı bitirmişiz sohbet tatlı olunca  fark edemedik tabi neyse kadir bir 70 rakı daha actı bunuda içmeye başladık bu arada kadirin dili dolaşmaya başlamıştı ben tedbirli idim fazla içmiyordum cemilede kafayı iyice bulmuştu ara sıra azgından kaçırıyordu haydar abiyi çok seviyorum iyi insan diyor ama ben gözüne bakıyor sus işaretleri yapıyordum biraz daha içtikten sonra kadir yine ya abi sana karşı mahcubum ama bana biraz daha para verebilirmisin dedi bende cemileye baktım gözüne tamam der gibi kafasını salladı ve az ver işareti yaptı bende kadire ne kadar lazım dedim 500 tl yeterli dedi ben yok okadar para üzerimde 200 tl vereyim istersen dedim tabi mecburen kabul etti ve biraz daha içti abi ben kafayı buldum iyice bana musade edersen memnun olurum siz içmeye devam edebilirsiniz dedi bende yok ben kalkayım o zaman olmaz sende rahatına bak hadi iyi akşamlar dedim ısrarla yok abi gitmene gerek yok bu gece misafirimiz ol bu kafada araba kullanma biliyorsun iyi degil falan derken tekrar oturdum cemile gözüme bakıyordu kal diye neyse kalayım bari dedim sanki evde bekleyen karımı var dedim bir duble daha içtik abi iyi gecel sana ben yatmaya gidiyorum dedi kadir ve dogruca yatak odasına gecti cemile de peşinden gitti üç dakika sonra cemile geri geldi ha şöyle rahat rahat içelim haydarım aşkımdiye dudaklarıma yumuldu dur ne yapıyorsun kadir gelebilir dedim o şimdi top atsan uyanmaz diyerek dahada şeyvetli bir şekilde öpmeye başladı bende karşılık veriyorum ama halen ben çekiniyorum bir taraftanda gelen varmı diye kapıya bakıyorum bu arada benim ufaklık iyice uyanmış vaziyette hamen fermurımı cözüp azgına almaya başladı ama harika sakso çekiyordu bende iyice bastırıyor bagazına kadar sokuyordum baktım ben gelmek üzereyim azgından cekti ben başladım üzerini soymaya güzelim memelerini ortaya cıkınca başladım okşamaya emmeye çok güzel memeleri vardı beni iyice azdırıyor ben yaladıkca meme uclarına hafif hafif ısırıklar atarken  oda iyice nefes alma verme şekli degişmişti hadi aşkım yala yala beni zirveye çıkar sabaha kadar seninim diyordu bu arada memelerinden aşşagı dogru iniyorum göbek cukuruna dilimi atmaya başladım kıvranmaya başladı hadi gir içime diye resmen yalvarır gibiydi tabi biz bu arada yakalanma heyacanıda var o yüzden acele etmeliydim yakalanma korkusu ve zevk bir arada muhteşem bir şey yani anlatamam ben daha aşşagılara indim amının dudaklarına yapıştım emiyorum dilimlede içine giriyorum bazen kilitorisini dışimle hafif haifi baskı yapıyorum deli gibi kıvranıyordu altımda cemile hadi aşkım gir artık mecalim kalmadı aşkım haydarım dedikce ben yalamaya devam ettim tam bacaklarını omzuma aldım başını dayadım pat diye bir ses geldi hemen kalktık üzerime bir şeyler aldık sesi geldigi yere dogru ilerledik  baktıkki kadir kendini yataktan aşagı düşürmüş horluyor yani uyumaya devam ediyor cemile ben sana dedim bu artık top atsan duymaz sarhoş oldugu zaman kendini hep yere atar orda uyur alkolin tesiriyle yanıyor sanıyor kendini yerde serin oldugundan rahat ettigini söyler uyanınca  neyse biz gectik aynı yerimize bende tabi heyacan kalmadı bu arada benimkide indi cemile hemen önüme egilip tekrar başladı saksoya biraz saksodan sonra bende 69 olalım dedim hemen 69 olduk biraz daha bir birimizi yalayıp emdikten sonra benim en çok sevdigim pozizyon olan bacak omza pozizyonuna gectik on dakika kadar sikiştik bu pozizyonda cemile kalk ben uzanayım sen üstüme cık dedim hemen üstüme cıktı ata biner gibi bir yukarı bir aşşagı hareket ediyor benim eller serbestya memelerini sıkıyor okşuyorum iyice yorulan cemile ben geliyorum diyerek kendini kasmaya başladı sen boşal hayıtım ben biraz daha yapacagım dedim ve büyük bir zevkle boşaldı rahatladı ve üstüme uzandı bende yana cekilip tekrar dudaklarına yapıştım ve elimide amına attım parmaklıyor hemde öpüyor yalıyorum iki üç dakika sonra cemile yine kıvranmaya başladı aldıgı zevkle beraber hadi aşkım girde beraber boşalalım diyordu tamam canım dedim ve önüme domaltıp arkadan amına girdim agır agır gitgellerle devam ediyor bir taraftanda göt deligini parmagımı hafif sokuyorum oaryı elleme bu gün başka zaman yapalım arkadan bu gün çok zevk almak istiyorum canım yanmasın diyr bana yalvarıyordu bende tamam aşkım başka zaman yapalım diyerekten belinden tutup sert sert girişlerele devam ediyordumsert vurdukca iyice zevke geldikce parmagım göt deligine iyice girmişti  hadi aşkım ben yine geliyorum beraber gelelimi canım benim aşkım hadi dedikce ben azıyor dahada sert giriyordum ve dayanamıyorum bende geliyorum aşkım deyip içine olaca derine soktum ve boşalıyorduk ikimizde ikimizde boşalınca dizimizde derman kalmamıştı ve o şekilde yataga uzandık ben onun üstünde arkasından boyununu yalıyarak uzanıyorduk  agır agır öperek biraz daha devam ettik ve kalktık banyoya gittik duşumuzu aldık ve ben giyindim üzerimi hadi hayatım bana musade artık deyip vedalaştık ve ben eve gectim evde bir güzel yatıp dinlendim sabah kalktım işime gittim 3 gün sonra düğün vardı yakın tanıdıkların dügünü bacanak gilde gelmişti büraya geldiler biraz sohbet falan derken salona gectik oturuyoruz eglence devam ediyor son sanatcı olarak cemile cıktı onuda izledik halay cektik oyun oynadık cemile sahneden indi masamıza geldi ve baldızımla konuşmaya başladı ne var ne yok konuşurken bende bunlar nerden tanışıyor diye merak etim biraz sonra ben büraya gectim ve cemile geldi sahne ücretini verdim sen nerden tanışıyorsun baldızımla dedim oda eski komşumuz ara sıra konuşur görüşürüz dedi senin gercekten baldızınmı diye üsteleyerek soruyordu bana ne oldu yani yalanmı söyleyecegim dedim yok ondan degil ben senden bahsettim seninle kaldıgımızı ama oda anlayamadı sen oldugunu şimdi anlamıştır ne yapacagız demesinmi olan olmuş yapacak bir şey bakacagız bir çaresine dedim ve sen şimdi git buraya gelirler görmesinler seni dedim ve gitti bebeş dakika sonrada bacanak baldız geldiler biz gidiyoruz diye bende biraz bekleyinde sizi bırakayım bu saten sonra dolmuş beklemeyin dedim ve beklemeye başladık fakat baldız bana degişik bir şekilde bakıp bakıp gülümser gibi oluyordu ben bir ara salona gectim temizlik bitmişmi diye peşimden baldızda gelmişti yanıma gelip enişte cemileyle aran nasıl diye sordu ve güldü nasıl olacak işte sanatcı sahnesini yapar parasını alır gider ne olsunki dedim yooooo enişte bani kandıramazsın gecenlerde evlerine gitmişsin evde bir hayli çok içmişsiniz kadirde kafayı bulunca yatmış gerisini de anlatayımmı demezmi

 

Nerden cıktı şidi dedim bana anlattı seni tanıdıgımı baldızın oldugumu bilmeden bende tahmin etmemiştim ama bu gün salona gelince anlaşıldı her şey demezmi bende ne yapayım kadınsızlıktan yaptım yani ne yapayım vereni yaparlar dedim ve tamam enişte boş ver gitsin önemi yok dedi salonda temizlik bitti ve eve gittik ben bunları bıraktım hadi size iyi akşamlar ben eve geciyorum dedim bacanakta ya haydar gel biraz içelim dertleşelim eskisi gibi gelip gitmiyorsun gel eski günleri yad edelim ne olacak sanki dedi ve baldızda tabii enişte bacanagında seni özlemiş gel dertleşelim dedi bende tamam o zaman marketten bir şeyler alayım gelirim dedim bacanak biz beraber gidelim sende bir şey hazırla meze falan dedi ve biz markete gittik alacagımızı aldık ve eve geldik  uzatmayayım biraz içtik konu bizim ayrılmamıza geldi ya haydar yalnızlık zor hiç imkanı yokmu geri birleşseniz eskisi gibi şen mutlu görsek sizi derken ben daha asla birleşmem yaptıgı hatanın bedelini cekmeli benim için bitti artık lütfen bu konuyuda kapayalım dedim  baldız hemen araya girdi ne olacak kendisi istedigi gibi geziyor istedigine gidiyor soru soranmı var özgür nasıl olsa demezmi bacanakta ne olacakya adam ayrıldım diye her şeyden vazmı gececek hayatını yaşayacak tabi dedi ve gülüştük biraz daha sohbet ettik ve ben musade istedim kalktım evime gittim

Sabah yine işime gittim actım işyerini bekliyorum zaman gecsin diye biraz sonra telefon çaldı arayan cemile idi ya haydar ben ne yapacagım şimdi baldızın aradı eniştemin yanına bir daha gelmeyeceksin yoksa kocana derim demiş bende kızdım kızım sen her yaptıgını anlatırmısın böyle arkadaşlarına ayıp denen bir şey var yaptıgının cezasını cekeceksin artık daha görüşmeyelim dedim  cemile anlatmamın sebbini söyleyeyide sende bana ister hak ver ister kız ne sebebi olabilirki dedim telefonda olmaz yanına geliyorum dedi ve kapattı 1 saat sonra geldi sinirli bir şekilde oturdu  ve neyapacagım haydar bir akıl ver ne olursun bende neden anlattıgını bana söyleyecektin hani dedim tamam anlatayım o zaman bazen biz oturur konuşurduk kadınlar arasında sexs hayatımızdan kimisi anlatır benim kocamın şeyi çok büyük ama cabuk geliyor bir işe yaramıyor kendini tatmin ediyor sonrada sırtını dönüp uyuyor kimisi anlatır işte normal boyutta ama 10 dakaka falan sikiyor bende konuşurdum kadirinkide ufak hemde cabuk boşalıyor falan diye konuşurken baldızında aynı sorunu varmış hem ufakmış hemde cabuk boşalıyormuş işte bende gecenlerde baldızınla konuşurken seni bahsetmiştim işte şöyle iyi şöyle iyi sikiyor hemde 16   17 cm cıvarında yarragı var valla iyi sikiyor diye oda bana hatta dediki birde beni sikse ne olur cemile dedi nerden bileyim senin baldızın oldugunu nalet olsunya  Tam bir erkek bulduk derken baldızın yüzünden senide kaybedecegim ne olur bir care bul yalvarırım sana haydar tamam bakalım düşünelim dedim ve başladık düşünmeye  cemile hamen aklına bir fikir geldi tamam haydar buldum bak dedi neymiş söyle bakayım baldızınıda sikeceksin dedi yok olmaz öyle şey dedim neden olmazmış daha ne istiyorsun iki tane am sikeceksin yok asla olmaz ben baldıza bacanagıma hiç yapamam dedim kapat lütfen bu konuyu dedim o zaman sen bir çare bul dedi düşünüyorum aklıma bir şey gelmiyor yok bunun caresi dedim ayrılacagız tamam dedim kestirip attım iyi sen bilirsin o zaman hadi allahaısmarladık dedi vedalaştık gitti

Hafta sonu düğün vardı normal akışında seyrediyoru tabi cemile programını yaptı sahneden indi ve büraya geldi kocasıda vardı ben zarfın içinde parasını verdim kadir bana ne oldu ya küsmüyüz herkesin suratı asık dedi yooo niye küs olalım yok sadece yorgunum biraz ondandır dedim yok yok bir şeyler var bize gelde yorgunluk kahvesi içelim hem sohbet ederiz dedi yok ya bayagı yorgunum dedim başka zaman gelirim cemilede bugün gelirsen gel yoksa bir daha gelme demezmi  iyi o zaman geleyim bari dedim ve onlar gitti  bir saat sonra falan bende gittim evlerine zile bastım cemile actı kapıyı içeri girdim kadir nerde dedim taksiye gitti karşılıgı hastalanmış mecburen taksiye cıkmak zorunda imiş bendende özür dilemiş  ozaman bende kalkayım dedim ya otur ben adam yamem ne oldu bu kadar kötümüyüm ben haydar yani yokya kötülükle alakası yok başımıza bela almayalım ne olur ne olmaz dedim yok bir şey olmaz kahvemi içeceksin yoksa başka bir şey içermisin diye sordu başka ne var dedim bira var içersen rakıda istersen marketten alayım dedi yok ben alırım gece gece senin ne işin var dedim ve gittim aldım geldim

Biraz içtik rakı tam bitmek üzere iken kapı caldı gitti kapıyı açtı birileri gelmişti ama kimdi bilmem biraz sonra geri geldi cemile alt komşumuz geldi gitti dedi tamam o zaman dedim hadi son kadehide içekte kalkalım dedi içelim ama kalkmak yok sabahlayacagız haydar bu son olsun ne olur dedi son kadehleride içtik bir de cıla yapalım üstüne bira içelimmi haydar olur tabii dedim ve birayı getirdi actık birer yudum aldık cemile çıldırnış gibi dudaklarıma yumuldu başladı hararetli bir şekilde beni öpmeye ve yarragımı pantolonun dışından sıvazlama  bende hiçbir şey yok gibi kendimi ona bıraktım pantolonumun kemerini çözdü ve pantolonumu çıkardı sonra kilotumu başladı saksoya ben kendimi kasmadan yalatıyorun sıkmayınca dahada gec geldigimi bilirim ve beni sırt üstü yatırdı hemen üstüme oturdu başladı zıplamaya on dakika kadar zıpladı durdu sanki bana tecavüz ediyordu cemile bak gecenlerde götten istemiştin al götümde senin hadi gir götüme  sen sok nasıl istorsan öyle yap aşkım dedim ve biraz götünü türkmükle ıslattı zatan benim yarak vıcık vıcık amının suyuyla ıslaktı basını götüne hizaladı  ve agır agır oturmaya başladı başı girdi ama gözlerinden yaş gelmişti canın acıyorsa cıkar hayatım dedim cemile götümde parçalansa bile bunu sokacagım arkama dedi bende o zaman sık götünü iyice dedim sikimin üstüne denk getir yarragım iyice zorlasın dedim neden dedi daha çok acır dedi tamam haklısın  ama sen dedigimi bir dene dedim ve sikimi çıkardı götünden ve götünün deligine dayadı iyice sık bak girmesin dedim tamam dedi iyice sıktı benim yarak nerdeyse kırılacak iyice bastırıyor ama girmiyor ben hemen işaret parmaklarım hariç diger parmaklarımı yumdun ve yan yani bögürlerine bir dürttüm hızlıca hiç beklemedigi anda götü sıkmasını birden bıraktı ve aniden benim yarak tamamı içine girdi köküne kadar yandım anam dedi ama iş işten gecmişti şimdi oynatmadan bekle götün yarragıma alışsın biraz dedim ve beklemeye başladı ama bende kilotorisiyle parmagımla oynuyorum biraz bekleyince alıştı ve kendi oynamaya başladı amıyla kilitorisiyle artık alışmış sonuna kadar sokuyor başına kadar  çıkarıyordu tam gelecektimki birde ne göreyim benim beldızı bizi izliyor ama benim  gördügümü görmedi bende görmemezlikten geldim devam ettim biraz sonra bir boşaldım ama anlatamam hem göt sikmek hemde baldızın seyretmesi beni deli etmiş acayip boşaldım  tabi götü acıyan cemile boşalmadı ben banyoya gideyim temizleneyim dedim hemen cemile aniden kalktı hazırlayayım ondan sonra gir dedi ben anlamıştım baldızımı saklayacaktı  tmam dedim ve gitti biraz sonra gelebilirsin haydar dedi ve gittim banyoya bir güzel temizlendim ve yıkandım caktırmadan cıktım banyodan diger odalara baktım kimse yoktu ve cemilenin yanına vardım temizlendinmi dedi evet görmüyormusun dedim tamam aşkım hadi sıra sende beni bir güzel sikte son olsun aşkım hadi haydarım kurban olurum ben sana hadi aşkım ve ben başladım dudaklarında omzundan boynundan yalamaya öpmeye memelerini öpüp yalamaya artık kıvama geliyordu başıma bacaklarının arasına soktum amını yalaya yalaya iyice kıvama getirdim ve 69 olduk oda bana sakso cekiyor benimkide artık uyanmıştı ya haydar ya ben bunu götüme nasıl aldımya kocaman bir şey hayret valla ama sen işini biliyorsun beni kandırıp hepsini soktun yoksa alamazdım bunu diyordu bende alırsın aşkım alınmayacak bir şey degil sen gözünde büyütüyorsun  falan diyordum tam bu arada valla baldızında bunu bir yese seni asla bırakmaz haydar inanki kadın yarrak diye yanıyor   bende asla baldızımla yapmam akrabayız falan derken   valla burada olsa hemen üstüne atlar ya cemile beni kızdırma bak sikerim baldızı da seni de bırakır giderim bak ha dedim kızma aşkım ne var bunda sanki tamam sikmezsen sikme birazda renk katalım sikişimize ne var sanki şimdi ben baldızının amın yalasam sen götünden siksen kötümü olur yada baldızın benim amımı yalasa sen götümden siksen nasıl olur ama diyince bende gayrı ihtiyari bir şekilde güzel olur tabi dedim bak sende istiyorsun ama inat ediyorsun haydar tamam tamam ikinizide sikecegim hadi mutlumusun  dedim hemde çok mutluyum kocum haydar kurban olurun sana bundan sonra ne istersen yapacagım aşkım benim diyerek boşaldı bende büyük bir zevkle boşaldım kalktık birer sigara yaktık ve banyoya tekrar beraber girdik temizlendik ve mutfaktan bir şeyler atıştırdık ve ben artık gitmeliyim gec oldu dedim tamam aşkım sen bilirsin kapı sana her zaman acık aşkım Allah rahatlık versin dedi vedalaşıp gittim evime

Ertesi gün salonu actım oturuyorum bir telefon geldi alo alo diyorum bir dakika dedi ve bana bir şeyler dinletiyor ben dikkatlice dinleyince dünkü cemileyle sevişme sesleri oldugunu anladım bende cemile bu neya sevişmelerimizimi kaydettin dedim evet ama ben cemile degilim bilemedin dedi hadi git ordan cemile sensin ses tonunu degiştirmissin diyorum ama ısrarla degilim diyor ben telefonu kapattım cemileyi aradım neden böyle şakalar yapıyorsun dedim ne şakası ya sevişmelerimizi kaydedip bana dinletiyorsun yok ben öyle bir şey yapmadım hem benim telefon numaralarımı biliyorsun evet ama kim o zaman bu dedim  vallahi bilmiyorum tamam şimdi aklıma geldi dün gece alt komşumuz geldi demiştimya aslında yalan söylemiştim baldızın gelmişti çok merak ettim bende izleyim demişti hem izledi hemde  kayıt etmiş demekki demezmi ben yine şaşırmıştım ne yapacagımı düşünemez olmuştum telefon yine çaldı baktım aynı ses allahını seversen kim olursan ol benim için fark eden bir şey yok istersen internete at onu kapat amına kodugumun orusbusu dedim aslında baldızım oldugunu biliyorum ama videoya alacagını bilmiyordum enişte ne oldu niye küfür ediyorsun ben neyaptımki dedi ya sen neyin peşindesin anlamıyorum ben kocana karşı mahcup olurum yüzüne bakamam dedikce üstüme geliyorsun ama akşam öyle demiyordun baldızımıda senide sikerim derken hoştu ama demi bende o an hayal ürünü bir fanteziydi bunda ne var sanki bunuda ben istemedim cemile söyletti yalanmı  dedim evet ama yinede mutluydun tamam fantezide herkes mutlu olur senim amacın ne dedim ya benimle olmanı istiyorum bak bir gün başkasıyla olursam üzülürsün o zaman dedi istemezsende bacanagına izletecegim bunu o zaman hayal ürünümü dersin fantezimi dersin bilmem ona göre enişte   ya yapma baldız bak ayıp oluyor biz ablandan ayrılsakta halen konuşan insanız biliyorsun ablan haksızdı yani halen seni baldızım olarak görüyor ve eşinede bacanak olarak yazık olacak bu dostluga ya ablan duyarsa ne yapacaksın peki nerden duyacak ben söyleyecek degilim zaten sende söyleyemezsin eeee kimden duyacak peki haklısın baldız dedim çok düşünmem lazım bak baldız ufacık yanlış evinin yıkılması demektir haberin olsun tamam enişte hadi yakında görüşürüz dedi ve kapattı

Akşam tam salonu kapatacaktımki bacanagım geldi ne var ne yok hal hatır sormaya biraz sohbetten sonra hadi gidelim iki parlatalım dedim tamam bacanak olur dedi ve benim eve geldik biz bir 70 lik bitirdik evine telefon etti ben bacanak gildeyim haberin olsun gec gelirim diye baldızda  bende geleyim burada tek başıma beklemeyim demiş tamam gel dedi on dakika sonra kapı çaldı baktım baldız hoş geldin baldız dedim ve içeri buyur ettim hemen dudagıma bir öpücük kondurdu ve hoş bulduk enişte nasılsın falan diyerek içeri geçti bu arada baldızda mutfakta bir şeyler hazırladı ve yanımıza oturdu baldıza sende alırmısın dedim yabancımı var sanki tabi içerim çoktandırda içmiyordum dedi ve onada doldurduk rakıdan biraz daha içtik bacanak artık biz gidelim musade istedi bende istersen burada da kalabilirsiniz dedim yok gerek yok yakın ev şurdan sura ne sanki dedi baldızda kalalım sanki elmi eniştem dedi yok gidelim bak ablan duyar küser sonra sana ben karışmam ben kalsam önemli degil ama sen kardeşisin dedi tamam tamam kalmazsan kalma sanki adam yiyorlar burada dedi ve kalktılar bacanakta işte böyle kadına içirirsen  hemen her yeri kendi evi sanar ya baldızda o zaman kendi evimiz gibi degilse neden geliyoruz biz akraba degilmiyiz sanki dedi bende bacanak burada kalıp kalmamak için kavgaya degmez hadi size Allah  rahatlık versin güle güle dedim ve gittiler

Ertesi gün işyerimi actım biraz sonra baldız aradı neden akşam ısrar etmedin sanki dedi bende ısrar etsem ne olacaktiki dedim senin olacaktım dedi sen delirdinmi ya dedim oda evet delirdim tabi bir an önce senin olmak istiyorum birde ben şöyle catır catır sikilmek istiyorum ne var bunda dedi o zaman bacanak iştemi dedim evet dedi gel salonu orda çatır çatır sikeyim gör bak bir daha isteyecekmisin dedim tamam geliyorum aşkım kocacıgım dedi ve kapattı

3 ay oldu gelmedi bende gitmiyorum ama gelirse çok fena sikecegim baldızımı olgunhaydar06@hotmail.com eklemek isteyen eklesin arkadaşlar

 

CEMİLEDEN SONRA BALDIZIMI SİKTİM


·        

ARADAN TAM 4 AY GECMİŞTİ BACANK GELDİ YANIMA SALONA OTURDUK SOHBETFALAN DERKEN BAYAGI ZAMAN GECMİŞTİ SALONU KAPATTIK EVE GİTTİK ORDADA DEVAM ETTİK İÇMEYE BU ARADA İYİCE SARHOŞ OLMUŞTU ZOR KONUŞUYOR AYNI CÜMLELERİ TEKRAR EDİYORDU BALDIZ ANLATMIŞ ESKİ KOMŞUMUZ CEMİLE İLE YAŞIYOR DİYE İKİDE BİR SORUYOR GERCEKMİ DİYE BENDE GERCEK OLSA NE OLMASA NE OLaCAK DİYORUM AMA ANLAMIYORDU EN SONUNDA ANLATTI BENİM HANIMA ANLATMIŞ BÖYLE BÖYLE HAYDARLA BERABERİZ DİYE HATTA SENİNLE NASIL KALDIKLARININ DETAYLARINI BİLE SÖYLEMİŞ BALDIZINA AYIP OLMUYORMU BACANAK DEDİ BENDE KIZDIM ARTIK BAK BACANAK VERENİ SİKERLER NE YANİ KADIN VERİYORSA SİKMEYİMMİ ADIMIZ TOPA MI ÇIKSIN YANİ DEDİM BAK BEN O TARAFINI DÜŞÜNMEMİŞTİM HAKLISIN TABİ VERENİ SİKECEKSİN ASLINDA BENİMDE GÖZÜM VARDI CEMİLEDE AMA SEN MALI GÖTÜRMÜŞSÜN YAPACAK BİR ŞEY YOK ALKOLÜN ETKİSİYLE BENDE O KADAR ÇOK İSTİYORSAN BİZİ BİR GÜN YAKALARSIN SENDE FAYDALANIRSIN DEDİM BACANAKTA İŞTE BACANAK DİYE BEN BUNA DERİM ASLAN GİBİ ADAMSIN HELEL OLSUN SANA BACANAK

BENDE ÖNEMLİ OLAN BİZİM DOSTLUGUMUZ NE OLACAK YANİ EKSİLMİYORYA ZATEN KOCASININKİ KÜÇÜKMÜŞ FAZLA ZEVK ALMIYORMUŞ BELKİ BERABER SİKERİZ DEDİM SANKİ BEN BACANAGIN SİKİNİN KÜÇÜK OLDUGUNU BİLMİYORMUŞ GİBİ KONUŞTUM PLAN HAZIRDI AMA BU İÇKİ ORTAMINDA KONUŞMUŞTUK TABİ BEN BACANAGA FAZLA ÇAKTIRMIYORDUM AMA ACIK VERMEKTENDE CEKİNİYORDUM SON KADEHLERİDE İÇTİK VE KALKTI BACANAK VEDALAŞTIK GİTTİ

ERTESİ GÜN SALONDA OTRUYORUM TELEFON CALDI ARAYAN BALDIZDI BAKIYOMDA BACANAGINLA ÇOK SAMİMİSİN BU ARALAR BENİ ARAMIYORSUN BENDE SEN GELECEKTİN GELMEDİN BEN NE YAPABİLİRİMKİ DEDİM

GELECEKTİM AMA KORKTUM YA ABLAM DUYARYADA KOCAM ANLARSA DİYE ARTIK VAZ GECTİM BU İŞTEN KUSURA BAKMA NE YAPAYIM ANLAMADINMI BU KADARINI

TAAMAM SEN BİLİRSİN ÖNEMİ YOK

AMA AKŞAM BACANAGIN ACAYİP DEGİŞİKTİ SANKİ BACANAGIN DEGİLDE BAŞKASI İDİ YATAKTA NE OLDU NE KONUŞTUNUZ VEYA NE YAPTIN BACANAGINA İLAÇ FALANMI VERDİN

YOKBE BALDIZ NE ALAKA SADECE KONUŞTUK ORDAN BURDAN BİRAZDA ESKİLERDEN SEN ANLATMIŞSINYA HAYDAR ENİŞTEM CEMİLE İLE BİRLİKTE YAŞIYOR O DA KONUŞTU İŞTE BİRAZ

NE KONUŞTUNUZ ENİŞTE İYİCE MERAKETTİM ANLATIRMISIN GEREK YOK ANLATILACAK ÖNEMLİ BİR ŞEY YOK

VALLA VAR YOKSA BACANAGIN BENİ BU KADAR SİKMEZDİ DOPİNG YAPMIŞ NE KONUŞTUYSANIZ YOK YOK ANLATILACAK BİR ŞEY DESEMDE ISRARLA SORUYOR EN SONUNDA PATLADIM BELKİ SANADA GÜN DOGABİLİR NASIL YANİ DEDİ İŞ BUNDAN İBARET BEN CEMİLEYİ SİKERKEN YAKALANACAGIM VE BACANAKTA BENDE İSTERİM DİYECEK YOKSA KOCANA SÖYLERİM DİYE TEHDİT EDECEK DURUM BU

BANA NASIL GÜN DOGACAK O ZAMAN VALLA ORASINIDA SEN DÜŞÜN AKLINI CALIŞTIR DAHA NE DİYEYİM DEDİM VE TELOFUNU KAPATTIK KAPATTIM AMA HEMEN BACANAK ARADI NASIL OLACAK BU İŞ ÇOK HEYACANLIYIM BACANAK NEOLURSUN YARDIM ET BANA DİYE YALVARIYOR SANKİ

TAMAM BACANAK GELİRSE BEN SENİ ARARIM SENDE GELİRSİN NASIL OLSA GELİN ODASINI BİLİYORSUN GARSON ARKADAŞLAR SANA BİRŞEY DEMEZ GELİNCE BİZİ GÖRMÜŞ OLURSUN ONDAN SONRASIDA SANA AYİT TAMAM BACANAK ANLADIM SAOL DEDİ VE KAPATTI

BEN HEMEN CEMİLEYİ ARADIM BANA GELSENE DİYE ODA ÇOK HASTAYIM GELEMEM KUSURA BAKMA BAŞKA ZAMAN

BENDE GECMİŞ OLSUN YAPABİLECEGİM BİRŞEY VARSA SÖYLE YOK YOK SAOL İYİLEŞİNCE GELİRİM BENDE SENİ ZATEN İYİCE ÖZLEDİM TAMAM AŞKIM SEN İYİLEŞ GÖRÜŞÜRÜZ ÖPÜYORUM DEDİM VE KAPATTI

BENDE BACANAGI ARADIM BU GÜN OLMAZ HASTA İMİŞ BAŞKA ZAMANA KALDI DEDİM TAMAM BAŞKA ZAMAN OLSUN ÖNEMİ YOK AKŞAM İÇELİMMİ DEDİ BENDE TABİ OLUR DEDİM TAMAM O ZAMAN BULUŞALIM BENİM EVDE DEDİM GEREK YOK BİZE GEL BİZDE OTURURUZ DEDİ BENDE ISRAR ETMEDİM TAMAM BACANAK DEDİM TELİ KAPATIM ARDINDAN BALDIZ ARADI NE OLDU BU GÜN YAPACAKMISINIZ DİYE BENDE YOK HAYIR DEDİM BAŞKA ZAMANA KALDI ZATEN HABERİM VAR ARADIM HASTA İMİŞ HASTA HASTA GELMEZ HERHALDE İYİ TAMAM O ZAMAN NEDEN BANA SORYORSUN DEDİM VE KIZDIM KAPATTIM TELİ

BİRAZ SONRA BACANAK GELDİ VAKİT GEC OLMUŞTU HADİ ÇIKALIMMI BACANAK DEDİ BENDE TAMAM CIKALIM DEDİM VE CIKTIK YOLDA GİDERKEN BEN DEDİM BİZE GİDELİM O DEDİ BİZE GİDELİM BALDIZINDA SENİ GELECEGİNDEN HABERİ VAR SENİDE BEKLİYOR DİYİNCE TAMAM O ZAMAN SİZE GİDELİM DEDİM VE EVE VARDIK ZİLE CALDIK BALDIZ KAPIYI ACTI AMA BENDE BACANAGIMDA ŞAŞIRDI HİÇ BUGÜNE KADAR GÖRMEDİGİM ŞEKİLDE GİYİNMİŞ ÇOK TAHRİK EDİCİ VE SEKSİ İDİ İÇER, GİRDİK VE BACANAK HAMEN MUTFAGA GİTTİ BALDIZIDA CAGIRDI YANINA BENDE SALONA GECTİM BACANAK ÇOK KISKANÇTI ONUN İÇİN MUTFAGA CAGIRDI SANIRIM NEYSE BEN BEŞ DAKİKA KADAR OTURDUM VE BACANAK GELDİ YA KUSURABAKMA SENİ YALNIZ BIRAKTIM BENDE ÖNEMİ YOK BACANAK OLUR EV HALİ BU DEDİM VE MASA KURULDU BİZ İÇMEYE BAŞLADIK BU ARADA BALDIZDA İÇİYOR TABİİİ AMA SÖZ DÖNÜP DOLAŞIYOR BALDIZIN NEDEN BÖYLE GİYİNDİGİNE GELİYOR VE İŞ HAKARETLERE GELİYORDU EN SONUNDA BACANAK KIZDI NALET OLSUN BEN SENİNLE KAVGA ETMEK İSTEMİYORUM DEYİP KARDEŞİNE GİTTİ BANADA VEDALAŞMADAN ÇIKIP GİTTİ

BU ARADA BALDIZDA AGLAMAYA BAŞLADI YA ENİŞTE BEN NE YAPTIM KOCAMA GÜZEL GÖZÜKMEK İÇİN GİYİNDİM SENDE YABANCI DEGİLSİN BEN NE YAPAYIM DİYE AGLIYOR VE YANINA VARDIM BAŞINDAN TUTARAK OLUR BÖYLE ŞEYLER EV HALİ BU DİYE TESELLİ EDİYORUM BAŞINI OMZUMA KOYDU BIKTIM ARTIK BUNUN KISKANCLIKLARINDAN DİYE AGLIYOR OLUR BU KADARCIK KISKANMALAR KAFANA TAKMA DEDİM VE BANA BAKARAK BEN BUNUN İNTİKAMINI ÇOK KÖTÜ ALIRIM BAK GÖR NASIL ALACAGIM HATTA HABERİ BİLE OLMAYACAK NASIL DİYE SORDUM

İŞTE YANIMDASIN ÖNCEDEN KORKUYORDUM AMA ŞİMDİ HİÇ KORKUM YOK SENİNLE OLACAGIM ARTIK BENDE BİR KADINIM DOYASIYA SİKİŞMEK İSTİYORUM O KERİZ SANA GÜVANDİ GİTTİ ASIL SİKİCİ SENİN OLDUGUNUANLAMAYACAK CÜNKÜ SANA ÇOK GÜVENİYOR HADİ AŞKIM BENİ İSTDİGİN GİBİ SİK VE BACANAGINDAN İNTİKAMIMI ALAYIM BAK BALDIZ KIZGINLIKLA YAPILAN HER ŞEY TERS TEPER ONUN İÇİN BU GECE OLMAZ BAŞKA ZAMAN TAMAM DEDİM LAFTAN ANLAMIYOR BENİM YARRAGI PANTOLONUN ÜZERİNDEN OKŞAMAYA BAŞLADI BENDE DAYANAMIYORDUM VE SONUNDA FERMUARIMI ACTI VE BENİM YARRAGIMI AGZINA ALIP SAKSOYA BAŞLADI ARTIK DUR DİYECEK HALİM KALMAMIŞTI ENİŞTE KURBAN OLAYIM BU NASIL YARRAK KOCAMAN BİR ŞEY BACANAGINKİ YARISI KADAR ANCAK DERKEN SANKİ HİÇ YARRAK GÖRMEMİŞ GİBİ SAKSO YAPIYORDU ANCAK TAMAMINI ALAMIYORDU BAYAGI BİR SAKSO CEKTİ AMA MÜTHİŞTİ VE SONUNDA AGZINA PATLADIM HEPSİNİ YUTTU VE BİRER SİGARA YAKTIK OTURUYORUZ KAPI ACILDI BACANAK GERİ GELMİŞTİ TABİ BİZ TOPARLANDIK GEL BACANAK NEREYE GİTTİN YA BENİ YALNIZ BIRAKTIN HEM BALDIZI NİYE ÜZÜYORSUN UFACIKŞEYLER İÇİN AMA HİÇ BİR ŞEY SÖYLEMİYOR DU BENDE NE OLDU BACANAK LALMI OLDUN KONUŞMUYORSUN DEDİM YOK YA CANIM ÇOK SIKILDI KUSURA BAKMA BACANAK HADİ İÇMEYE DEVAM DEDİM VE KADEHLERİ DOLDURDUK BALDIZDA İÇSİNMİ BACANAK DEDİM KENDİ BİLİR İÇMEK İSTİYORSA OTURSUN MASAYA BEN HEMEN BALDIZI CAGIRDIM GEL BALDIZ BOŞ VERYA OLUR BÖYLE ŞEYLER KAFANA TAKMA GEL İÇELİMDE KENDİMİZE GELELİM BALDIZDA TAMAM ENİŞTE SEN OLMASAN İÇMEZDİM HATIRINA İÇEYİM DEDİ VE OTURDU KADEHLERİ KADIRDIK BİZ YARIM İÇTİK BALDIZ FANDİP YAPTI BENİM DİKKATİMİ ÇEKTİ NE OLUYOR BALDIZ CABUK SARHOŞ OLURSUN BAK OLAYIM ENİŞTE BUGÜN CANIM ÇOK SIKKIN SARHOŞ OLMAK İSTİYORUM ZATEN HER GÜN SİZ İÇİYONUZ BU GÜNDE BEN İÇEYİM SARHOŞ KAHRI CEKMESİ NASILMIŞ GÖRÜN BAKALIM DEDİ İYİ OZAMAN SEN BİLİRSİN İÇ O ZAMAN DEDİM TEKRAR KALDIRDIK BALDIZ YİNE FONDİP YAPTI YARIM SAAT SONRA YETMİŞLİK BİTTİ AMA BALDIZDA SENDELEMEYE BAŞLADI BİR YETMİŞLİK DAHA ACTIK ONUNDA YARISINI İÇTİK BALDIZ İYİCE SARHOŞ OLDU BU ARADA BACANAKTA İYİCE KAFAYI BULDU SON KADEHTE İÇTİK BACANAK DEMESİNMİ CEMİLEYE NE ZAMAN GİDİYORUZ BACANAK DİYE SORDU SARHOŞ OLAN BALDIZ NASILDA ANLADI ANLAMADIM NE CEMİLESİ NEREYE GİDİYONUZ SİZ DİYE BAGIRMAYA BAŞLADI MI HOPPALA AGIZ KAVGASI DEVAM EDİYORMU BEN YOK DESEMDE SORHOŞ ANLAMIYOR EN SONUNDA BALDIZDA PATLADI DEMEK CEMİLEYİ SİKECEKSİN ÖNCE EVİNDEKİ AMINI SİKTE SONRA CEMİLEYE GİT O KÜCÜCÜK SİKİNLE KİMİ DOYURACAGINI SANIYORSUN DİYE BAGIRINCA BACANAKTA SEN NEDİYORSUN KARI BU GÜNE KADAR BEGENİYORDUNDA ŞİMDİ İÇİNCE BÖYLEMİ OLDU ŞİMDİYE KADAR NEDEN SÖYLEMEDİN DİYE BAGIRIYOR NE YAPAYIM EVDEKİNİ DOYURDA DIŞARDAKİLERE GÖZ DİK SEN CEMİLEYE GİDERSEN BENDE BAŞKASINA SİKTİRİRİM HABERİN OLSUN BAK BUKADAR DİYORUM DEYİP KESTİRİP ATTI BALDIZ İSTİYORSAN ŞİMDİ TELEFON EDEYİM CEMİLEYE GİT SİK SEN ORDA ONU SİKERKEN BENDE BAŞKASINA VERİRİM İNANMAZSAN TELEFON EDEYİM DEDİ VE HEMEN ARAMAYA BAŞLADIARADIDA AYNEN ANLATTI KOCAMIN SENDE GÖZÜ VARMIŞ ŞUNA VERDE RAHATLASIN ONDAN SONRADA BENDE RAHATLAYAYIM DEMEZMİ KARŞI TARAF NE DEDİ BİLMİYORUM ŞİMDİ GİDEBİLİRSİN CEMİLEYE SENİ BEKLİYOR HATTA ENİŞTEMLE BERABER GİDİN İKİNİZDE SİKİN BAK BEN NASIL İNTİKAM ALACAGIM GÖRÜN SİZ BACANAK KIZDI SUSKUN BİR ŞEKİLDE OTURUYOR BENDE YOK BALDIZ ÖYLE ŞEY OLURMU YA SEN NE SACMALIYORSUN BEN ONU HER ZAMAN İSTEDİGİM ZAMAN YANINA GİDERİM AMA BACANAGI NEDEN GÖTÜREYİM YAPMA BALDIZ OLMAZ ÖYLE ŞEY DEDİKCE BALDIZ DAHADA KIZIYOR DAHADA ŞİDTETLİ BİR ŞEKİLDE BİZİ KIZDIRIYORDU YOK ENİŞTE GİDİN BERABER SİKİN HATTA TOST YAPIN HER ZEVKİ ALIM AMA BEN BURADA MAL GİBİ BEKLEYEYİM YOK ÖYLE ARMUT PİŞ AGZIMA DÜŞ YOK BUNDAN SONRA BENDE YAPACAGIM AYNISINI MADEM GÖZÜ DIŞARDA GÖRSÜN SİKMEYENİN AMINI BAŞKASI SİKERMİŞ ANLASIN BACANAK İYİCE KIZDI KALKTI BALDIZA BİR VURDU SEN NE DİYORSUN BÖYLE ENİŞTENİN YANINDA ORUSBULAR GİBİ KONUŞUYORSUN AYIP OLMUYORMU DİYOR AMA BİR TARAFTANDA DÖVÜYOR NEYSE ARALARINA GİRDİM İKİSİNEDE SUSUN ARTIK YA ÇOCUKLAR GİBİ KAVGA EDİYOSUNUZ AYIP KOMŞULARINIZA REZİL OLACAGIZ FALAN DERKEN SUSTULAR BİRAZ DAHA OTURDUK ARTIK BEN GİDEYİM KUSURA BAKMAYIN BENİM YÜZÜMDEN KAVGA ETTİNİZ DEDİM VE ONLARDA SENİN YÜZÜNDEN DEGİL HEP ŞU ZIKKIM RAKININ YÜZÜNDEN OLDU ALKOL ŞİŞEDE DURDUGU GİBİ DURMUYOR İŞTE TAMAM OZAMAN BUNU BİLİYORSANIZ SORUN YOK HADİ İYİ GECELER DEDİM ÇIKACAKKEN BACANAK BURDA KAL ŞİMDİ BELLİ OLMAZ HALEN DAHA SARHOŞUZ ELİMDEN BİR KAZA CIKMASIN DEDİ BENDE OLUR SEN NASIL İSTERSEN DEDİM VE GERİ DÖNDÜM BEŞ DAKİKA KADAR OTURDUK BANA ODAYI HAZIRLADILAR İSTERSEN YATABİLİRSİN DEDİ OLUR YATAYIM BACANAK ODA İSTERSEN BİRAR TANE BİRA İÇELİM CANIM ÇOK SIKKIN BENDE SEN BİLİRSİN BENİM İÇİNFARK ETMEZ İCELİM TAMAM DEDİ VE İKİ BİRA ALIP GELDİ HEM İÇİYOR HEM KONUŞUYORUZ YA BACANAK BEN NE YAPACAGIM BU BALDIZIN KUDURMUŞ RESMEN TEHDİT ETTİ NE YAPAYIM BİR AKIL VER BANA BACANAK YAPACAK BİRŞEY YOK SENDE DİKKAT EDECEKSİN BUNDAN SONRA TAMAMDA BANA BAKSANA NE DİYOR O KÜÇÜK SİKİNLE KİMİ DOYURACAKSIN EVDEKİNİ DOYURDA SONRA DIŞARIYA GİT DİYOR DEMEKKİ BENİM KARI DOYMUYORMUŞ AMA BELLİ ETMİYORMUŞ BANA DEMEKKİ BENİ ALDATMAK ÜZERE İMİŞ YOK YA O KIZDIGINDAN ÖYLE SÖYLEDİ BUNCA YILLIK KARIN ÖYLE ŞEY YAPMAZ YOK YOK YAPAR RESMEN AZMIŞ BU YA OZAMAN SENDE İYİCE SİK KARINI ASLANIM KUSURA BAKMA AMA AMINDAN GÖTÜNDEN SİKKİ DOYSUN KARININDA DIŞARDA GÖZÜ OLMASIN DEMESİ KOLAY ÖYLE UZUN SÜRELİ YAPAMIYORUMKİ BEŞ DAKİKADA GELİYOR BENİMKİ ONDAN SONRADA BİR DAHADA OLMUYOR ANLAŞILDI O ZAMAN PİYASADA İLAÇLAR VAR NEBİLEYİM GECİKTİRİCİLER VAR ONLARDAN AL O ZAMAN İŞE YARAR BELKİ BAK BUNU HİÇ DENEMEDİM ASLINDA AKLIMA GELDİ AMA FAYDASI OLMAZ DİYE ALMADIM BİR DENE NE KAYBEDECEKSİN SANKİ EN FAZLA PARANDAN OLURSUN HEMDE BALDIZIN YANINDA SİPARİŞVERKİ EN AZINDAN SENİN İÇİN YAPTIGINI ANLASIN FALAN DERKEN BİRADA BİTTİ VE YATMAYA GİTTİK BEN ODAMDA YATIYORUM ONLARDA YATIYOR BİR ARA SESLER GELMEYE BAŞLADI KONUŞUYORLAR YİNE CEMİLEDEN BAHSEDİYORLAR AMA TAM ANLAYAMIYORDUM KAPILARININ YANINA VARDIM DİNLEMEYE CEMİLE ZATEN ENİŞTEMLE YATIP KALKIYOR BANA HER ŞEYİNİ ANLATIYOR SEN NİYE ENİŞTEMİN SİKTİGİ KADINI SİKMEYE GİDİYORSUN AYIP DEMİ AMA DEDİ VE ENİŞTEMİN SİKİ BAYAGI BÜYÜKMÜŞ O SENDENDE ZEVK ALMAZ BİLİYORMUSUN BUNU DEMEZMİ SEN NERDEN BİLİYOSUN BUNU BALDIZDA CEMİLE BANA HER ŞEYİ ANLATTI DİYORUM SEN BENİ DİNLEMİYORSUNKİ ANLAYASIN DEDİ İYİ TAMAM YATALIMDA SABAH BENDE VİYAGRA ALACAGIM HATTA ŞU GECİKTİRİCİ KREM VEYA PARFÜMLER VAR ONLARDANALACAGIM HABERİN OLSUN BUNDAN SONRA SENİ O ŞEKİLDE DOYURANA KADAR SİKECEGİM AŞKIM İLAÇLARA KALDIYSAK BU KÖTÜ İŞTE BİR KAÇ SENE SONRA NE YAPACAGIZ BİZ YA ŞİMDİ BİR BUNU DENEYELİM DAHA SONRA CARESİNE BAKALIM OLURMU AŞKIM DEDİ BACANAK VE ÖPÜŞMEYE BAŞLADILAR BENDE ODAMA GECTİM YATMAYA AMA YAN ODADAN SEVİŞME SESLERİ GELİYOR BENDE BAYAGI TAHRİK OLDUM ONLARI DİNLİYORUM VE ON DAKİKA DEMEDEN BİTTİ SEVİŞMELERİ VE BALDIZ SANIRIM BANYOYA GİDİYORDU İŞTE BU KADAR BEŞ DAKKADA KENDİNİ TATMİN ETTİN BENDE HİÇ BİRŞEY DİYEREK BANYOYA GİTTİ BİRAZ SONRA BANYODAN ÇIKTI ODASINA GECTİ BACANAK SEN NEDEN SÖYLENEREK BANYOYA GİTTİN İÇİRDE BACANAK VAR ONAMI DUYURUYORSUN YANİ AYIP OLMUYORMU NE YAPAYIM TAM ZEVKE GELECEGİM SEN HEMEN BOŞALIYORSUN ARTIK DAYANAMIYORUM HEM ENİŞTEM BİLMİYORMU DEMİNDEN BERLİ BUNLARI KONUŞMADIKMI DEDİ BALDIZ KEŞKE SENDE ONUN GİBİ OLSAYDIN SENİN KÖLEN OLURDUM KOCACIGIM AMA YOK HEM UFAK HEMDE CABUK BOŞALIYORSUN AMA SANADA KIZMIYORUM ASLINDA ADAM GİBİ OTURUP KONUŞMADIKKİ ONDAN HEP KIZ KARI BAK BEN SANA BİR ŞEY DİYECEGİN SEN BENİ ALDATMAYA ALDATIRSINDA DA GEL BUNU BENDE BİLYİM HİÇ OLMAZSA HABERİM OLURSA BENDE RAHAT EDERİM HEMDE GİZLİ OLUR HEMDE ŞÜPHELENMEYECEK BİRİSİ OLSUN DEDİ NE DİYORSUN SEN YANİ TANIDIK BİRİYLE BEN SİKİŞECEGİM SENDE KIZMAYACAKSIN ÖYLEMİ EVET MADEM SUÇLU BENİM CEZASINIDA BEN CEKMELİYİM DEMİ AŞKIM BAK HAYATIM ÖYLE ŞEY OLMAZ KISKANIRSIN ZATEN KISKANÇ BİRİSİN KAVGA YAPARSINIZ DOST İKEN DÜŞMAN OLMAYALIM YOK YOK BEN İSTEMEM ÖYLE BİR ŞEY EN İYİSİ YAT UYUYALIM BACANAKTA YAN ODADA ADAM YATIYOR BACANAK SİKECEK SENİ ANLADINMI ŞİMDİ BALDIZDA AZ NUMARACI DEGİL NE ENİŞTEMMİ SİKECEK BENİ YOK YOK O ASLA OLMAZ İŞİN İÇİNDE ABLAM VAR BEN ABLAMIN YÜZÜNE NASIL BAKARIM DİYE GAZA GETİRİYORDU BALDIZ SEN SÖYLEMEZSEN BENDE ZATEN SÖYLEYEMEM EE NERDE BİLECEK PEKİ SONRA HER ZAMAN BİZE GELEN GİDEN ADAM O YÖNDENDE RAHATIZ DAHA NE İSTİYORSUN BALDIZDA O ZAMAN İYİ DÜŞÜNELİM ÖYLE KARAR VERELİM AŞKIM TAMAM DÜŞÜNECEK BİR ŞEY YOK ODADA YATIYOR BEN UYUYOR GİBİ YAPAYIM SEN ODASINA GİT BEKALIN NE TEPKİ VERECEK HATTA BİRAZDA SARHOŞ NUMARISI YAP ZATEN ODA SORHOŞTU GİT HADİ DEDİ VE BEN UYUMA NUMARASI YAPIYORUM ODANIN KAPISINI AGIR AGIR ACTI VE YANIMA GELDİ ENİŞTE ENİŞTE DİYE SESLENDİ BENDE HALEN UYUYORMUŞ GİBİ DEVAM EDİYORUM BUDA SIZMIŞ GALİBA DEYİP BENİM YANIMA HAFİF HAFİTEN YATTI BENİM KİLOTUN ÜSTÜNDEN BENİM YARRAGI OKŞAMAYA BAŞLADI GÖGÜS LERİMİ ÖPEREK YARRAGIMA KADAR GELDİ VE AGZINA ALDI BAŞLADI SAKSOYA BENİM ZATEN UYANIKTI CABUCAK AGZININ İÇİNDE BÜYÜDÜ OFFF İŞTE YARRAK BU DİYEREK SAKSUYU CEKİYOR BENDE O ARADA UYANMIŞ GİBİ YAPARAK NE OLUYORYA DEDİM SUS ENİŞTE BENİM İŞTE GELDİM SANA DEDİ YA OLMAZ BAK BACANAK DUYAR GELİR OLMAZ KZIM DİYORUM NUMARADAN OLSUN DUYMAZ O DİYOR HORLAMAYA BAŞLADI BİLE DİYE AKLISIRA BENİ KANDIRIYOR YOK OLMAZ BALDIZ KALK ÜSTÜMDEN DEDİM VE İTTİM YA TAMAM BACANAGININDA HABERİ VAR BURAYA GELDİGİMDEN YOKSA BENDE GELMEZDİM O GÖNDERDİ HABERİN YOK SENİN BAŞKASI OLMASIN ELALEME REZİL OLMAYALIM DİYE İYİ O ZAMAN BACANAK TEYİT ETSİN ONDAN SONRA YAPALIM ODA GELSİN DEDİM VE CAGIR BAKALIM DOGRUMU BALDIZ KALKTI GİTTİ KONUŞMUŞLAR BACANAKTA GELDİ BACANAK BAK BU NASIL OLSA BENİ ALDATACAK BİR GÜN HİÇ OLMAZSA YABANCI OLMASIN EN AZINDAN BENDE BİLİRİM BİRDE KİMSE SÜPHELENMEZ OLAMAZMI BACANAK DEDİ VE SEN BİLİRSİN BAK SONRA PİŞMAN OLUPTA KÖTÜ OLMAYALIM DEDİM YOK YOK OLMAYIZ TAMAM O ZAMAN BENİM İÇİN FARK ETMEZ BENİM İÇİN DAHA İYİSİ OLAMAZ DEDİM VE BACANAK ODASINA GİDİYORDU GEL GİTME SENDE ARAMIZA KATIL DEGİŞİKLİK BELKİ SANADA İYİ GELİR DEDİM ODA TAMAM KALAYIM BARİ HEMEN BALDIZ BENİM DUDAKLARA YUMULDU BEN DE KARŞILIK VERİYORUM BOYNUNU BOGAZINI KOKLAYA KOKLAYA ÖPEREK MEMELERİNE GELDİM VE MEMELERİNİ EMEREK ISIRARAK GÖBEGİNE ORDANDA AMINI YALAMAYA BAŞLADIM DİLİMLE AMININ İÇİNE DARBELER ATARKEN BALDIZ İYİCE ÇOŞMUŞ BİR ŞEKİLDE KAFAMA BASTIRIYORDU BAZEN KILİTORİSİNİ DİŞLERİMLE HAFİFİ HAFİF ISIRKLAR ATIYORUM AMA BALDIZ DELİ OLUYORDU BU ARADA 69 OLDUK ODA BANA SAKSO CEKİYOR BEN ONUN AMINI GÖTÜNÜ YALAYARAK DİLİMLE İYİCE KIVAMA GETİRDİM HADİ ENİŞTE ARTIK GİR İÇİME İYİCE AZDIM YALVARIRIM BENDE TAMAM HADİ DEDİM VE BACAKLARINI OMZUMA ALDIM VE BAŞINI AMININ DUDAKLARINA SÜRTEREK HAZIRLIYORDUM VE İYİCE KAYGANLAŞAN YARRAGIMI BİRDEN KÖKLEDİM YARISINDAN FAZLASI GİRMİŞTİKİ BALDIZ BİR OHHHHH CEKTİ ANLATAMAM AMA AMI BAYAGI DARDI ENİŞTE KURBAN OLAYIN AGIR AGIR SOK ACITIYORSUN DERKEN BENDE AGIRLAŞTIM VE AZICIK İLERİ GERİ DERKEN BEN BİR DAHA SOKTUM DİBİNE KADAR GİRMİŞTİM IHHHH DİYE İNLEDİ BALDIZ PARCALADIN ENİŞTE BİRAZ BEKLE NE OLURSUN ALIŞSIN DİYOR BENDE TAMAM BEKLİYORUM DEDİM VE İSTERSEN BEN UZANAYIM SEN BENİM ÜSTÜME CIK İSTEDİGİN KADARINI SOKARSIN DEDİM BALDIZ TAMAM ENİŞTE ÖYLE YAPALIM VE POZİZYONU DEGİŞTİRDİK BEN SIRT ÜSTÜ YATTIM BALDIZDA ÜSTÜME ÇIKTI ATA BİNER GİBİ BİR YUKARI BİR AŞŞAGI İNİP İNİP KALKIYOR BENDU ARADA GÖSLERİNİ ELLERİMLE YOGURUYOR ARASIRA BAŞIMI KALDIRIP MEMELERİNİ ISIRIKLAR ATARAK EMİYORUM ON ONBEŞ DAKİKA KADAR BÖYLE GİTGELE DEVAM ETTİK İYİCE ÜZERİME UZANDI BEN ALTTAN POMPALIYORUM BALDIZ BENİM ÜSTÜM BACAKLARINI KIVIRMIŞ ŞEKİLDE DURUKEN BACANAGADA DOMALMIŞ VAZİYETTE DURUYORDU ODA ELİNİ SİKİNE ATMIŞ OKŞUYOR BAKTIM SİKİNİ HAFİFTEN KALDIRMIŞ AMA ON SANTİM YA VA YADA YOK ÇOK UFAKTI BENDE İŞARET ETTİM GÖTÜNÜ GÖSTEREREK ORDAN GİR DİYE ODA TAMAM DER GİBİ KAFASINI SALLADI BALDIZIN KULAGINA FISILDADIM BACANAK SANA SÜPRÜZ YAPACAK CAKTIRMA DEDİM NE YAPACAK DİYE FISILDADI ŞİMDİ GÖRÜRSÜN BİRAZDAN DEDİM BEN ALTAN POMPALAMAYA DEVAM EDİYORUM BU ARADA ELİMİ ARKA DELİGİNE ATTIM AMININ SUYUNDAN ALARAK PARMAKLARIMI ISLATTIM VE PARMAGIMIN BİRİSİNİ AGIR AGIR SOKUYORUM ALTTANDA POMPALAMAYA DEVEM EDİYORUM PARMAGIM İYİCE GİRİNCE CIKARTTIM VE İŞARET ETTİM BACANAGA HADİ DİYE ODA HEMEN GELDİ ELİNİ BALDIZIN KALCALARINA ATARAK OKŞUYOR NE OLDU AŞKIM SENDEMİ SİKECEKSİN YOKSA DEDİ BALDIZ EVET HEM DE BUGÜNE KADAR HİÇ SİKMEDİGİM GÖTÖNÜ SİKECEGİM BALDIZDA YOK OLMAZ ORASI CANIM ACIR DİYOR BENDE BİR ŞEY OLMAZ KÜCÜCÜK SİKTEN DEDİM BALDIZDA FAZLA üSTELEMEDİ HADİ BACANAK ŞU BALDIZI İYİCE DOYURAK BU GECE BİR DAHA SANA DEMESİN BENİ DOYURAMIYORSUN DİYE BACANAKTA TAMAM AMINI GÖTÜNÜ PARÇALAYALIM BUNUN DEDİ VEGÖTÜNE GİRMEYE BAŞLADI BAŞI GİRİNCE BACANAGIN SİKİNİN BALDIZ BİR İRKİLDİ ŞÖYLE ACIYOR CIKART DİYE SÖYLENDİ BENDE DEVAM BACANAK SONUNA KADAR SOK PARÇALA KARINI DEDİM TAMAM BACANK DEDİ VE HEPSİNİ SOKTU ZATEN ON SANTİM NE OLACAKKİ BEN ASLINDA BİRAZ SONRA GÖTÜNÜ SİKECEGİM HABERİ YOK BALDIZIN TABİ BEN ALTTAN BACANAK ÜSTTEN AMINI GÖTÜNÜ POMPALIYORUZ İKİ ÜÇ DAKİKA KADAR BÖYLE POMPALADIKTAN SONRA YER DEGİŞTİRELİM BACANAK DEDİM TAMAM DEDİ ŞİMDİ BACANAK ALTTA BALDIZ ONUN ÜSTÜNDE BACANAK AMINA GİRDİ BU NEYA NASIL GENİŞLEMİŞ AMIN DİYOR BALDIZA BALDIZDA O KACA YARRAGI YEDİ TABİ GENİŞLER BUNDA SONRA GENİŞ GENİŞ AM SİKECEKSİN BAKALIM NE KADAR ZEVK ALACAKSIN AŞKIM BACANAKTA VALLA ÇOK GENİŞLEMİŞ BİRAZ ZOR ZEVK VERİR BU AMÇIK NE YAPACAGIZ BAKALIM DİYEREK POMPALIYOR BENDE KENDİMİ HAZIRLADIM BAŞINI GÖTÜNÜ DELİGİNE DAYADIM BALDIZ SAKIN GÖTÜME GİRME ENİŞTE PARCALARSIN VALLA YIRTARSIN BAK SONRA BENİM İÇİN İYİ OLMAZ ENİŞTE DUR NE OLURSUN DİYE YALVARIYORDU BEN AGIR AGIR SOKACAGIM KORKMA ALIŞIRSIN DİYEREK ZORLUYORUM BAŞI GİRMEDEN DAHA KAÇMAYA ÇALIŞIYOR VE KURBAN OLAYIM ENİŞTE CEK NE OLURSUN DİYE YALVARIYOR BEN CEKMİYORUM TABİ BİRAZ DAHA ZORLADIM BAŞI GİRDİ ANAM KURBAN OLAYIM GÖTÜM YIRTILDI NE OLURSUN ÇIKAR ENİŞTE KURBAN OLAYIM TEK BOKUNU YİYEYİM NE OLURSUN CIKAR DİYE YALVARIYORDU BENDE TAMAM ŞİMDİ CEKECEGİM AMA BİRAZ SONRA GERİ GİRERİM TAMAMMI DEDİM TAMAM ÇEK BİRAZ SONRA YAP VE BEN CEKTİM VE ÖYLE GENE DURUYORLAR BEN BAKTIM GÖTÜNE KAN GELİYOR GERCEKTENDE YIRTILMIŞTI GÖTÜ BENDE PECETEYLE SİLDİM ŞİMDİ BAK DAHA ÇOK ZEVK ALACAKSIN DEDİM VE BACANAK AMINDA İKEN BENDE AMINA ZORLADIM BALDIZ YA ENİŞTE NE YAPIYORSUN GÖTÜMÜ PARCALADIM SIRA AMIMDAMI DİYE KIZIYOR BENDE AMINA BİR ŞEY OLMAZ KORKMA ESNEKTİR AM RAHAT ALIRSIN DEDİM BİR HAMLEDE BAŞINI SOKTUM HIIIIHHH OF ACITTIN ENİŞTE DEDİ BİRAZ BEKLE ALIŞIR ŞİMDİ BİRAZ BEKLEDİKTEN SONRA AGIR HAREKETLERLE GİDİP GELMEYE BAŞLADIM SONUNDA DİBİNE KADAR SOKTUM AMA BALDIZ ZEVKTEN DELİ OLUYORDU SOK ENİŞTE SOK DAHA HIZLI SOKUN AŞKIM NASIL GÜZELMİ DARACIK AM SİKİYORSUN BAK DEDİKCE BACANAKTA İYİCE GELMİŞTİ BEN GELİYORUM DİYEREK İÇİNE BOŞALDI BEN GİT GELE DEVAM EDERKEN BACANAGIN İNİK YARRAGI ÇIKTI BU ARADA BACANAGIN DÖLÜYLE BALDIZIN AMI İYİCE VICIK VICIK OLMUŞTU BENDE DAHA HIZLI ŞİDDETLİ BİR ŞEKİLDE GELİYORUM DEDİM BALDIZDA KASILMALARA BAŞLADI ODA BENDE GELİYORUM BERABER GELELİM ENİŞTE DİYEREK ORGAZMIN ŞİDETİYLE KASILA KASILA BOŞALDIK VE BENDE ÜZERİNE DOGRU YATTIM SIRTINDAN ENSESİNİ ÖPEREK TATMİN OLMANIN ZEVK BUSELERİNİ BOYNUNA KONDURUYORDUM NASIL MEMNUNMUSUN DEDİM İLK KEZ BÖYLE ZEVK ALDIM KAÇ KERE BOŞALDIM SAYISINI BİLMİYORUM ENİŞTE DİYORKEN BACANAK YA BEN DEDİ BAK NE KADAR ÇOK İCİNDE KALDIM GÖRÜYORMUSUN DEMEZMİ GÜLÜŞTÜK VE KALKTIK BİRER SİGARA YAKTIK AMA BEN DAHA GÖTÜNE DOYAMAMIŞTIM HALEN DAHA GÖTÜNDE GÖZÜM VARDI ONU BU GECE İYİCE SİKMELİYDİM BACANAK NASILDI HOŞTU DEMİ DEDİM EVET BENDE SANKİ KENDİMİ TUTTUM BUKADAR UZUN SÜRE KALMAMIŞTIM ŞİMDİYE KADAR DEMEK HEYACAN VE ZEVKTEN SENDE DEDİGİŞİKLİK OLDU BACANAK OLBİLİR BÖYLE ŞEYLER DEYİP YİNE GÜLDÜK BALDIZ BANYOYA GİTTİ BACANAKLA BİRER SİGARA DAHA YAKTIK BACANAK BAK BEN BİR POSTA DAHA ATACAGIM HEMDE GÖTÜNE SENDE KATILACAKMISIN DİYE SORDUM BİLMEMKİ KALKARSA TABİ OLUR İYİCE DOYSUN BU GÜN BALDIZ BİR DAHADA SANA LAF SÖYLEMESİN DİYE GAZ VERDİKCE BACANAKTA ONAYLIYORDU VE BİRAZ SONRA BALDIZ GELDİ HADİ DAHA YATMIYORMUSUNUZ UYKUNUZ GELMEDİMİ BENDE NE UYKUSU DAHA YENİ BAŞLIYOR GECE BUGÜN ZEVK ALME GÜNÜ BALDIZ DEDİM EE NE YAPACAGIZ DEDİ NASIL YANI NE YAPACAGIZ BEN BİR DAHA SİKECEGİM HEMDE ŞU SÖZÜNÜ YERİNE GETİRECEKSİN DEDİM NASIL YANİ SENİNKİ KALKACAKMI ŞİMDİ BİR DAHA SİKMEK İÇİN DEDİ TABİ KALKACAK ONDAN SONRADA O GÜZEL GÜTÜNE GİRECEK DEDİM GÜLDÜ MAKİNAMI SENİNKİ YOKSA İSTEDİGİN ZAMAN KALKACAK DİYEREK GÜLÜYORDU BENDE BEN SİKİME GÜVENİYORUM SENDE GÖTÜNE GÜVENİYORSAN GEL YANIMA DEDİM ODA SEN SİKİNİ KALDIR SONRADA BU GÖTÜ İSTERSEN PARCALA AŞKIM DUYUYORMUSUN ENİŞTEM BİR DAHA SİKECEKMİŞ KENDİNİ MAKİNA SANIYOR HERHALDE DİYEREK KAHKAHA ATIYORDU BENDE BACANAK BEN BUNUN GÖTÜNÜ PARÇALAYIMMI YOKSA PARCALAMAYIMMI DEDİM BACANAKTA KALDIR SİKİNİ PARCALA O ZAMAN YAPABİLİYORSAN DEDİ VE BEN BAŞLADIM YUMULMAYA HEM OKŞUYOR HEM ÖPÜYOR HEM DEYALAMAYA DEVAM ETTİM AMINA GELDİ İYİCE YALIYOR BAZEN PARMAGIMI SOKUYOR BAZEN ISIRIYORDUM BALDIZ İYİCE HAREKETLENMEYE BAŞLADI OH ENİŞTE NE GÜZEL YALIYORSUN ÇOK FENA OLDUM İYİCE ATEŞLENDİM DEDİKCE BEN YALAMAYA ISIRMAYA DEVAM EDİYORUM AMA BALDIZ SİKİME HİÇ DOKUNMUYOR KALKSIN İSTEMİYORDU TABİ BEN YALADIKCA GÖTÜ SİKMENİN VERDİGİ ZEVKİ DÜŞÜNEREK YALARKEN BENİMKİ İYİCE KAZIK GİBİ OLDU BU ARADA GÖTÜNEDE DİLİMLE DARBELER ATIYORUM DİLİMLE GÖTÜNE ZORLADIKCA BALDIZIN NEFES ALISI DEGİŞİYORDU BAZEN PARMAGIMI SOKARAK GÖTÜNÜ GENİŞLETMEYE CALIŞIYORUM ARTIK SABRIM KALMAMIŞTI ZAMANI GELMİŞTİ BALDIZA KALK BAKALIM BALDIZ ŞİMDİ NASIL PARÇALAYIM BU GÖTÜ DEDİM BAKTIM BALDIZA SİKİME BAKIYOR NE CABUK KALDIRDIN ENİŞTE BEN BUNU ALAMAM NE OLURSUN YAPMA DİYE YALVARMAYA BAŞLADI BENDE SÖZÜNDEN DÖNMEK YOK SİKECEGİM O GÖTÜ DEDİM AMA COK ACIMASIN İSTİYORSAN SEN NASIL HANGİ POZİZYONDA DERSEN O ŞEKİLDE SİKEYİM DEDİM BALDIZDA SEN YAT BEN SENİN ÜSTÜNE CIKAYIM AGIR AGIR SOKARIM HİÇ OLMAZSA TAMAMI DEDİ OLUR BEN HEMEN SIRT ÜSTÜ YATTIM BALDIZDA ÜSTÜME CÖMELİR VAZİYETTE ÇIKTI ÜSTÜME YARRAGIMIN BAŞINDAN TUTARAK GÖTÜNE DENK GETİRDİ AGIR AGIR BASKI YAPIYOR AMA KENDİSİNİDE SIKIYOR TABİ GİRMİYORDU HADİ BALDIZ SOK ARTIK ŞUNU GÖTÜNE DEDİKCE GİRMİYOR ENİŞTE ÇOK KALIN BEN NE YAPAYIM DİYEREK NAZLANIYORDU BEN DAHA ÖNCE SOKTUM ALIRSIN KENDİNİ KASMA ONDAN DOLAYI GİRMİYOR KENDİNİ KASARSAN DAHA ÇOK ACIR DEDİM YOK ENİŞTE BEN ALAMAM BUNU DİYE İNAT EDİYORDU TAMAM O ZAMAN ŞÖYLE YAPALIM SEN İYİCE SIK VE İYİCE BASTIR BENİMKİ İYİCE ZORLANSIN BAK DAHA KOLAY OLCAK DEDİM NASIL YANİ NASIL KOLAY OLCAK DİYE SORDU SEN NE YAPACAKSIN DENE DEDİM VE BAŞLADI KENDİNİ İYİCE SIKIYOR AMA BENİM YARRAKTA KIRILACAK NERDEYSE BAK ENİŞTE GİRMİYOR YARRAGIN KIRILACAK SANKİ DİYOR BENDE SOKMASINI BİLİRİM SEN BİRAZ DAHA ZORLA BAKAYIM DEDİM VE ELİMİN PARMAK UCLARIYLA YAN BÖGÜRLERİNE İKİ TARAF BOŞLUKLARINA BİR DÜRTTÜM DÜRTMEMLE KENDİNİ KASMASINI KESTİ CUK DİYE BENİM YARRAK DİBİNEKADAR GÖTÜNDE İDİ YANDIM ANAM DİYE BİR CIGLIK ATTI ACAYİP OLDU BALDIZ VE SARARDI YÜZÜNÜN RENGİ BİR ACAYİP OLDU BACANAKTA NE OLDU DİYE YANINA GELDİ NE OLDU KIZ BİR ŞEYMİ OLDU ODA GÖTÜM ACAYİP OLDU AGRISINDAN DURAMIYORUM CIKAR ŞUNU YOKSA ÖLECEGİM DİYORDU BACANAKTA SEN KAŞINDIN HERKESİ BEN SANDIN DEDİ VE YİYECEKSİN BU YARRAGI SONUNA KADAR BUDA SANA CEZA OLSUN DEDİ NEYSE BİRAZ BEKLEDİKTEN SONRA BEN ALTTAN HAFİF OYNATARAK İÇİNDE ALIŞTIRIYORUM AMA BALDIZ ENİŞTE KURBAN OLAYIM AZ BEKLE ÇOK FENA OLDUM DİYE YALVARIYORDU TAMAM ALIŞMASINI İSTİYORSAN GÖTÜNÜ SIK GEVŞET SIK GEVŞETKİ ALIŞSIN TAMAM ENİŞTE AZICIK BEKLE İÇİMDE SANKİ DİREK VAR DURAMIYORUM TAMAM İSTERSEN SEN DOMAL BEN YAPAYIM DEDİM YOK ŞİMDİ ÇIKARIRSAM BİR DAHA ZORLANACAGIM ALIŞSIN ÖYLE BENDE SEN BİLİRSİN DEDİM ÜSTÜMDE DURAN BALDIZA BİRAZ GERİYE DOGRU CEKİLDE BENDE PARMAKLAYAYIM AMCIGINI DEDDİM TAMAM OLUR ENİŞTE VE GERİYE DOGRU ATTI BENDE PARMAGIMI ATTIM AMA BENİM İÇİN BAYAGI ZOR OLUYORDU PARMAKLAMA BACANAGA DEDİM ŞUNU BİRAZ ZEVKLEN DİREK DEDİM NASIL DEDİ AMINI PARMAKLA BİR TARAFTANDA GÖGÜSLERİNİ FALAN EM OKŞA YA NE BİLEYİM İŞTE YAPBİR ŞEYLER DEDİM O DA TAMAM BACANAK VE GELDİ DUDAKLARINA YUMULDU BİRTARAFATANDA AMINI PARMAKLIYOR AMA BALDIZ SADECE ÜZERİNDE OTURUYOR HİÇ HAREKET YOK BEN SADECE SİKİMİ İÇİMDE SIKIP SIKIP GEVŞETİYORUM FAKAT BALDIZIN GÖTÜ SİKİMİ ÖYLE BİR SARIYORKİ ANLATAMAM SANKİ SİKİMİN İÇİNİ BİR ŞEYLER İÇİNE DOGRU CEKİYOR SANKİ TAŞAKLARIMIN İÇİNDE BİR ŞEYLERİ CEKİYOR GİBİ ACAYİPTİ BU DURAMDA BEŞ DAKİKA KADAR GECMİŞTİKİ BALDIZDA ARTIK AMININ PARMAKLANMASI VE KLİTORİSİNİN OYNANMASIYLA ZEVK ALIR OLMUŞTU ARTIK KALCALARINI OYNATMAYA BAŞLAMIŞTI NE OLDU BALDIZ ALIŞTIN SANIRIM GÖTÜNÜ OYNATMAYA BAŞLADIN DEDİGİMDE EVET BİRAZ ALIŞTIM AMA HEM ACIYI HEM ZEVKİ BİR ANDA TADIYORUM ÇOK HOŞ OLDU DEDİ TAMAM DEVAM O ZAMAN AŞKIM BALDIZIM DİYEREK KALCASINDAN YUKARI KALDIRIP İNDİRMEYE BAŞLADIM HAFİF HAFİF BENDE BACANAGA SENDE AGZINA VER BACANAK SENDE BOŞ GECME DEDİM ODA HEMEN AGZINA VERDİ ARTIK BİR AHENK TUTTURMUŞ BEN ALTTAN POMPALIYOR BACANAK AGZINDA DEVAM EDİYORUZ BALDIZ BEN YORULDUM İSTERSEN BİRAZDA BEN ALTA YATAYIM DEDİ OLUR DEDİM VE İCİNDEN CIKTIM BENİM YARRAGA BİR BAKTIM HER TARAFI BOK OLMUŞTU ASLINDA İGRENDİM AMA YAPACAK BİR ŞEY YOK İDİ BANYOYA GİTTİM BİR GÜZEL TEMİZLEDİM GERİ GELDİM BALDIZA DEDİM SENDE TEMİZLEN GEL ANLADIMKİ BENİM YARRAKTAN BİR ŞEYLER CEKİLİRGİBİ OLDUGUNDA BALDIZIMI İŞETMİŞTİM YANİ TUTAMAMIŞTI BALDIZDA TEMİZLENDİ GELDİ TAM YATACAKKEN BACANAK ALTINA YATTI BALDIZDA ÜSTÜNE BACANAKTA KALDIRMIŞ YARRAGINI HEMEN GÖTÜNÜ CUP DİYE GECİRDİ BACANAGA BEN GÖTTEN SİKECEGİM BU SEFER SONUNA KADAR DEDİM ODA SENDE SOK GÖTÜNE HANİ GÖTÜNÜ PARCALAMAYACAKMIYIZ DEDİ BALDIZIN GÖZÜNE BAKTIM SESLENMEDİ TAMAM OLUR O ZAMAN DEDİM BACANAK GÖTÜNDEYKEN BENDE BACAKLARINI OMUZUMA ALDIM BAŞLADIM ZORLAMAYA İLKİNDE GİRMEDİ SİKİMİ SIKARAK BİRDAHA DENEDİM BAŞINI GECİRDİM AMA BALDIZ UFFFFFDİYE SIZLANDI BENDE ALIŞTI ARTIK NASIL OLSA GİRER DİYEREK AZAR AZAR SOKTUM EN SONDA BENİM TAŞAKLAR BALDIZIN KALCALARINA DEGDİ BALDIZDA ELİYLE AMINI MASAJ YAPARAK BIZIRIYLA OYNUYOR 5 DAKİKA KADAR BU ŞEKİLDE SİKTİKTEN SONRA ARTIK DAYANACAK GÜCÜM KALMAMIŞTI VE İCİNE ÖYLE BİR BOŞALDIM ANLATAMAM BALDIZDA DELİLER GİBİ BAGIRA BAGIRA BOŞALDI AMA BACANAK BOŞALMAMIŞTI HABİRE POMPALIYORDU BU ARADA BALDIZIN GÖTÜNDEN BENİM DÖLLER BACANAK GİRİP ÇIKTIKCA DIŞARI AKIYORDU İKİ ÜÇ DAKİKA SONRA BACAANAKTA BOŞALDI ALTINDAN KALKIP BALDIZI NASIL ÖPÜYORDU ANLATAMAM İYİKİ BU GÜN KAVGA ETTİK İYİKİ BACANAGA KENDİNİ VERDİN BENDE ARTIK KENDİME GELDİM BAK NASIL UZUN SÜRÜYOR AŞKIM DİYEREK ÖPÜYORDU VE SONUNDA YATAGA UZANDILAR BACANAK ÇOK TŞK EDERİM BİZİDE NORMALE DÖNDÜK SAYENDE DEYİP BANADA TŞK ETTİLER VE HEP BERABER UYUDUK SABAH OLDUGUNDA BALDIZ KAHVALTI HAZIRLAMIŞ ÇOK GÜZEL GÜLÜCÜKLER ATIYORDU FAKAT BACANAK SANKİ AKŞAM HİÇ BİR ŞEY OLMAMIŞ GİBİ SESSİZCE KAHVALTISINI YAPTI BACANAK İSE GİTMİYORMUSUN DİYE SORDU TABİ GİDECEGİM BACAK DEDİK VE CIKTIK İŞTE BALDIZIMLA HİKAYEM BU ARKADAŞLAR